Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kendini nezarette görmek

Rüyada kendini nezarette görmek

Rüyada kendini nezarette görmek kendisini ömür boyu mutlu edecek, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına ve ileride onunla hayatını birleştireceğine, sevgiliye karşı olan hislerinin azalacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, hatalı yollara gireceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, bolluk ve bereket geçireceğine delalettir.

Rüyada kendini nezarette gördüyseniz:

  • Yeniliklere yer açmak için eskilerden kurtulmak gerekebilir.

Rüyada nezarette olmak ruhani önderlik yapacağına, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına yorulur.

Rüyada nezaret görmek sevilen kişiler ile uzun süren tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına ve karşılaşılan bu durum yüzünden aile bireylerinin birbirlerine düşeceğine, gösterişli halinin hemen fark edileceğine inanılır.

Rüyada kendini nezarette görmek sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına, işlerinde yenilikler yapacağına, kişinin sıkıntılarından arınacağına yorulmaktadır.

Rüyada nezarete atılmak kendisine hayırlı kapıların açılacağına, hastalıklardan kurtulacağına, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine ve kazanılan paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına tabir olunur.

Rüyada birini nezarette görmek malından ve parasından olacağına, zor günler geçireceğine, maddi zarara uğrayacağına, bulunduğu yeni durumdan çok memnun olacağına alamet etmektedir.

Rüyada nezarete düşmek kendisinin de günlerce bunun tedirginliğini yaşayacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir boşluğa düşüleceğine, fakirleşeceğine, kötü ve tatsız sözler işiteceğine, yaşamdan elini eteğini çekeceğine ve içine dönerek, kabuğuna çekilip evden çıkmaz ve insanlarla da konuşmaz olacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments