Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kendini beyaz elbiseyle görmek

Rüyada kendini beyaz elbiseyle görmek

Rüyada kendini beyaz elbiseyle görmek sağlam ve sarsılmaz bir koltuğa oturacağına, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda para kazanacağına, kazancın büyük bir kısmının kaybedileceğine, geleceğinin parlak olacağına, kendisine uzak bir akrabasından miras kalacağına, sabır ve azim göstermesi sayesinde iş hayatında çok daha yükseklere geleceğine, başarılı bir kişi olacağına, insanlara karşı çok daha anlayışlı olacağına, daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine ve mutlu olacağına delalettir.

Rüyada kendini beyaz elbiseyle gördüyseniz:

  • Hemen karar vermemekte haklısınız.

Rüyada beyaz renk elbise görmek çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına, yapılan işte yalnız kalınacağına, onları hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine alamet eder.

Rüyada siyah ve beyaz elbise giymek kişinin alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, maddi konularda hiç olmadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine işarettir.

Rüyada beyaz tüllü elbise görmek sermayesinin boşa gideceği yatırımlar yapacağına, uğradığı maddi zararları telafi edebileceği kadar kazanç elde etmeye başlayacağına, hayırlı bir yuva kurulacağına delalettir.

Rüyada beyaz takım elbiseli adam görmek maddi ve manevi zararların sona ereceğine, çok büyük mutluluklar yaşanacağına, eğitim hayatında başarı kazanmaya ve ferahlığa çıkmaya, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde çok zarar görmeden kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz elbise asmak çok büyük emekler verilerek gerçekleştirilen bir çalışmanın karşılığının alınamayacağına, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, işinin uzmanı ve diplomalı kimse konumuna geleceğine, dünyevi hayatını garanti altına alacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz güzel elbise giymek işlerinde engellenemeyecek ve önüne geçilemeyecek bir yükselişe geçeceğine, malının, parasının ve canın güvende olacağına, yakın bir zamanda çok başarılı olacağı bir proje gerçekleştireceğine, çalışmadan da sabit bir gelire sahip olma şansın elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada yeni beyaz elbise giymek elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine ve malının da aynı oranda artacağına, bazı büyük sıkıntılar yaşayacağına, yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, uykusuz geceler yaşanacağına, büyük bir ihanete uğranacağına, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine işarettir.

Rüyada beyaz nişan elbisesi giymek girdiği işte ortaya koyduğu çalışmaların beğenilmesi ile çok daha iyi yerlere geleceğine, ters giden olayların düzeltileceğine, atılan adımlar sayesinde sevilen, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına, sorunlarından kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, varolan borçların yakında ödeneceğine tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments