Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kartopu atıldığını görmek

Rüyada kartopu atıldığını görmek

Rüyada kartopu atıldığını görmek kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, rahata kavuşacağına, işlerinin yolunda gideceğine, çok büyük üzüntüler ve stresler yaşayacağına, çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına, bu haber sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, emek verdiği, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, kendisine kar ve mutluluk getireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulması için artık ona göz kulak olacağına, hayırlı, güzel ve bereketli işlere gireceğine, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına, kırılacağına, ağlayacağına ve dertleneceğine tabir olunur.

Rüyada kartopu atıldığını gördüyseniz:

  • Dost bildiğiniz kimselere fazla güvenmeyin.

Rüyada kartopu atıldığını görmek iş hayatında büyük sorunlar yaşanacağına, çok ağır ve zor işleri daha kolay ve kısa zaman içinde yapacağına, resmi bir göreve getirileceğine yorulur.

Rüyada kartopu oynayanları görmek helal olan ekmeğe, makbul olan mallara kavuşacağına, kendisine önemli oranda kazanç getirecek işlere gireceğine, yaşamı boyunca bu ilkeden ödün vermeyeceğine, ekmeğine haram sürmeyeceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, sevilen ve değer verilen kişilerden büyük bir ihanet görüleceğine tabir olunur.

Rüyada kartopu atmak bir sebeple rüya sahibinin tekin olmayan kişiler ile sorun yaşayacağına ve bu sorun yüzünden aradaki bağların epey bir gerileceğine, hayatını yoluna sokacağına, çok büyük fırsatları kaçıracağına yorulur.

Rüyada birinin kartopu attığını görmek bolluğu, bereketi ve zenginliği bulacağına, çok başarılı işlere girileceğine ve gelecek planlarının çok başarılı olmasını sağlayacağına, daha büyük başarılar kazandıracağına işaret eder.

Rüyada kar ve kartopu görmek gayrimenkul işine girileceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, güzel günler yaşanacağına, kazancı ile ailesini çok rahat şekilde geçindirebileceği gibi çevresindeki pek çok kişiye de faydalı olacağına, sıkıntı çekeceği ve üzüleceği bir ortama gireceğine yorulur.

Rüyada kartopu oynadığını görmek bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, makam ve kariyer sahibi olunacağına, kişinin hayatında kolaylıklar ve mutluluklar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada kartopu oynamak deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına, kişi için hayatının en parlak döneminin geleceğine, bir sebeple işlerini daha kontrollü ve getireceği ve götüreceği şeyleri hesaplayarak gerçekleştireceğine, büyük kazanç getiren bir işin zarara geçeceğine inanılır.

Rüyada arkadaşınla kartopu oynamak arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına ve aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine, kötü günlerinin biteceğine, üzüntü duyulan durumların gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Engin

Merhabalar rüyamda çalıştığım fabrikadaydim herkes bi makinayi testere gibi biseyle kesip parçalıyor ertesi gün ise rüyamda yine fabrikadaydim ortalık karışık gibiydi sigarayi agzima aldim yakmadan pakete koydum iceri girdim yerde sürünerek gidiyordum bana kartopu atıyorlardı daha sonra birden bildiğim birinin evinin önünde gibiydim birçok arı beni kovaliyordu koşarak uzaklaşmaya çalışıyor bir yandan uyanmak istiyordum sonra birden uyandim

Engin

Allah razı olsun

Yakup yıldırım

Merhabalar rüyamda bir evin ikinci latında oturduğumu ve iş arkadaşlarımın evimin önüne gelip bana hep beraber kartopu attıklarını gördüm iş arkadaşlarımın hepsi evin önünde toplanmışlardı onlarla konuşuyordum yorumlarsanız memnun olurum