Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada karsıdan karsıya gecmek

Rüyada karsıdan karsıya gecmek

Rüyada karsıdan karsıya gecmek sıkıntılarının ve endişelerinin biteceğine, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine, ekmeğe ve kazanca ulaşacağına, hayatının daha kolay ve güzel hale geleceğine, her attığı adımda amaçlarına bir adım daha yaklaştığına ve çok büyük zorluklar yaşasa bile ve birçok problem ile karşılaşsa bile yine de en kısa zamanda muradına ereceğine, kazancın her kuruşunun helal olduğuna ve kısmet geleceğine, kendisi ile aynı sorunlarla uğraşan bir kişiden feyz alacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına inanılır.

Rüyada karsıdan karsıya gecmek gördüyseniz:

  • Bazı kişiler fikirlerinizdeki zayıf tarafları göstermek isteyebilir.

Rüyada karsıdan karsıya gecmek iş hayatında çok güzel işler yapacağına, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına, eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına delalet eder.

Rüyada geciktiğini görmek işlerinin yoluna gireceğine, gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine, hayatın rüya sahibine güleceğine, çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, özellikle akraba çevresindeki bir bayanın kişinin mutluluğuna gölge düşürecek işlerde bulunduğunun farkına varılacağına, daha geniş rızık elde edeceğine işarettir.

Rüyada kopru gecmek çok büyük başarılar elde edileceğine, yardıma muhtaç insanların yardım isteklerine cevap verileceğine ve çok hayır duaları alınacağına, sıkıntıların ve sorunların geride kalacağına, şifa bulacağına, çarelere kavuşacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine işaret eder.

Rüyada sevgilinin kalp krizi geçirdiğini görmek kişinin yine eskisi gibi neşeli olacağına, kalbine dolan huzurla etrafındaki insanlara da huzur dağıtacağına ve çok hayırlı işlere gireceğine, gayrimenkul işine girileceğine ve uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına delalettir.

Rüyada birinin sinir krizi geçirdiğini görmek mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine, koşulların her geçen gün düzeleceğine, nasibin bollaşacağına, burnunun dikine giden çocuklara ve rüya sahibinin emeklerinin boşa gideceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, çok büyük atılımlar yapacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine yorulur.

Rüyada bayram namazına geç kalmak hayatını yoluna sokmak için çözümlere kavuşacağına, huzursuzluk yaşanacağına, maddi olarak epey kayıp verileceğine, olaylara daha pozitif yaklaşıp, işlerini sabırla yoluna koyacağına inanılır.

Rüyada kapıdan geçtiğini görmek sevinileceğine ve huzurlu olunacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, bu sayede işlerin açılacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin kriz geçirdiğini görmek hastalıkların iyileşeceğine, performansının, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine, rüya sahibinin, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments