Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kardeşinin vurulduğunu görmek

Rüyada kardeşinin vurulduğunu görmek

Rüyada kardeşinin vurulduğunu görmek sürpriz, olumlu ve güzel gelişmeler yaşayacağına, mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, güllük gülistanlık olacağına, maddi imkânlarının artacağına, eline geçecek zenginlik sayesinde rahatının, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine, kazanılacak başarılar ile insanların çok konuştuğu ve takip ettiği bir kişi olunacağına, şansının yaver gideceğine, başarılarının artacağına, yeni fırsatlar elde edeceğine, doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına, işlerinin açılacağına, şansının döneceğine işaret etmektedir.

Rüyada kardeşinin vurulduğunu gördüyseniz:

  • Belli bir konuyu veya olayı istediğiniz şekle dönüştürme veya yönlendirme eğiliminde olabilirsiniz.

Rüyada kardeşinin vurulduğunu duymak sonrasında konuşarak sorunları çözeceğine, zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına, ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine, mümkün olduğunca mutlu olmak için uğraşacağına işaret eder.

Rüyada kardeşin vurulduğunu görmek iyileşme göstereceğine, rahata ereceğine, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, ödemelerin kolaylıkla yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada kardeşinin vurulduğunu görmek eğlenceli ortamlara gireceğine, iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine, dost sandığı kişilerin ortalıktan kaybolacağına, kişinin kendini kimsesiz ve çaresiz hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kardeş tarafından vurulmak sermaye kaybı yaşayacağına bu nedenle ticaret ve meslek hayatındaki itibarını, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine, gerçekleştireceği büyük çapta bir çalışma ile çok sevineceğine, kazancının da garanti ve sabit olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kardeşi tarafından vurulmak şansının ve bahtının açılacağına, uzun zamandan beri taşınan umutların yaşanacak olaylar yüzünden yıkılacağına, yapılan hatalar yüzünden iflas edileceğine, gereken sabrı göstereceğine ve onun tüm zorlu, zahmetli ve sancılı evrelerini ve  aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına delalet eder.

Rüyada erkek kardeşinin vurulduğunu görmek çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine, her türlü kötü kazadan ve kimseden korunacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, işlerinin daha düzgün bir hal alacağına işaret etmektedir.

Rüyada kardeşinin silahla vurulduğunu görmek kendisine büyük katkısı olacağını düşündüğü bir konuda eğitim alacağına, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine ve kazanılan paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, yüklü miktarda bir mirasa kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada kolundan vurulduğunu görmek duyduğu hiçbir şeye inanmayacağına, yükseleceğine ve işlerinin açılacağına, bazı kişilere karşı sesini yükselteceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sevinç

Erkek kardesimi mafyaci bir adam tarafından karnindandan vuruldu eşim de evin penceresinden onu boynundan vurdu sonra ben yardim isteyerek bağırdım fakat yanıma gelmedi eşim korkup saklandı ben adamın silahını alıp ona ateş ettim oda benimle pazarlık yaptı anlaştık jarjoru boşaltıp ona silahı geri verdim kardeşime birşey olmamıştı kalktı koşarak eve gittik eşim saklanıyordu ona kızdım neden gelmedin kurtarmaya diye oda başım belaya girer diye dedi.