Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kaplan kafası görmek

Rüyada kaplan kafası görmek

Rüyada kaplan kafası görmek işlerinin ters gideceğine, bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına, onun sayesinde iş ve ekmek elde edeceğine, kariyer edineceğine yorulur ve bu kişinin kendisi için şans olacağına, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına, keyfinin yerine geleceğine, işlerinin açılacağına, sıkıntıların Allah’ın izni ile son bulacağına ve iş hayatında hayırlı ve iyi kazanç sağlayan bir işe girileceğine, çok daha büyük adımların atılacağına, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kaplan kafası gördüyseniz:

  • Sır olarak sakladığınız birşey ortaya çıkabilir.

Rüyada kaplan kafası görmek daha lüks bir hayat yaşayacağına, büyük işlere imza atacağına ve sorunları anlayışlı bir şekilde çözeceğine, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine işaret eder.

Rüyada kaplan yakalamak artık hep ileriye ve önüne bakacağına, masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine, zorlukların biteceğine, huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına, maddi açıdan kötü bir etki yaratacak bir durumla karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada kükreyen kaplan görmek üzüntü verici bir duruma düşüleceğine, hayat içerisinde bazı hayal kırıklıkları yaşanacağına, zihninin gereksiz ve anlamsız fikirlerden arınacağına, endişe ettiği konuların teker teker çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada kaplanla oynamak oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine, güzel ve aydınlık günlerin geleceğine, kısmetinin ve şansının kapanmasıyla birlikte işlerinin de düşeceğine alamet eder.

Rüyada aslan kaplan görmek büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, gerekirse bulunduğu ortamı terk edeceğine, zahmetli işlerle uğraaşılacağına işarettir.

Rüyada kaplan tutmak verdiği kararları, yaşama biçimini ve düşüncelerini sorgulayacağı bir döneme gireceğine, aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine yorulur.

Rüyada kaplan tarafından kovalanmak kurulacak olan bir ortaklık sayesinde çalışma hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, maddi ve manevi birçok şey kazanılacağına, çok büyük bir çalışma yapılacağına, bilakis malının çoğalacağına, zenginliğinin artacağına, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine tabir olunur.

Rüyada kaplan gözü taşı görmek kazanılan başarılar sayesinde ele geçen kazançlar sayesinde geçim derdinin hiç olmayacağına, atılacak adımlar sayesinde iş ile ilgili konularda hep bir adım önde olunacağına, yaşanan üzüntülerin son bulacağına, stresten uzaklaşılacağına, çok daha hayırlı yollara girileceğine, maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments