Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ip çektiğini görmek

Rüyada ip çektiğini görmek

Rüyada ip çektiğini görmek kapanan bütün kapıların açılacağına, atılan adımların zarar vereceğine, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların başgöstereceğine, üzüntülerin daha da artacağına, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, kazancının günden güne düşeceğine, maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, sorunlarını bu sayede ortadan kaldıracağına, yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine, kendisini mutsuz hissetmesine neden olan duygu ve düşüncelerinden arınacağına, kazancının ve rızkının düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ip çektiğini gördüyseniz:

  • Akşam saatlerinde ise, ortam sertleşiyor, gergin etkiler devreye giriyor.

Rüyada ip çektiğini görmek isabetli girişimlerde bulunup kendi işinin başına geçeceğine, bunun da kendisine hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine, maddi ve manevi olarak çok zor bir duruma düşüleceğine işarettir.

Rüyada birinin diş ağrısı çektiğini görmek yapacağı bazı çalışmalar ile daha iyi işler için çeşitli hazırlığa başlayacağına, kısa sürede atılacak olan başarılı adımlar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, dinamik olacağına delalettir.

Rüyada film çektiğini görmek tövbe edip İslami kurallara uygun bir hayat sahibi olacağına, üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına, kendisini büyük bir işe hazırlanırmış gibi büyük bir stres altında hissedip sıkıntı çekeceğine alamet etmektedir.

Rüyada mezarlıkta fotoğraf çektirmek üçüncü gözünün açılacağına, her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, el üstünde tutulacakları bir hayatları olacağına inanılır.

Rüyada zikir çekenleri görmek imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine, gönül hoşluğunu yakalayacağına, sağlığını geri kazanacağına, yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine, kişinin yakasını belalardan ve kötülüklerden bir türlü kurtaramayacağına işaret eder.

Rüyada erkekle fotoğraf çektirmek büyük mutluluk duyulacağına, sorunların tamamen çözüme kavuşacağına ve rahata erileceğine, rüyayı gören kişinin o kimseye karşı içine kurt düşeceğine, sevdiği insanla arasına mesafe gireceğine işaret eder.

Rüyada dişleri çektirmek yapılan işin karşılığının alınamayacağına, bu yüzden maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine, borçların kısa sürede kapanacağına, rahat bir döneme girileceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi gelişmeler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada zikir çeken birini görmek gönül ilişkilerine ağırlık verileceğine, işinde zarar edeceğine, maddi gücünü kaybedeceğine, zor durumlara düşeceğine, üzüleceğine ve hatta hastalanacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments