Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ham altın görmek

Rüyada ham altın görmek

Rüyada ham altın görmek zor bir durumda olan çalışmaların ve projelerin rahatlayacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok hayırlı işler gerçekleştireceğine, atılan adımlar yüzünden büyük zarara uğranacağına, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, dininden vazgeçmeyeceğine, iç huzurunun yerinde olacağına, kendisini mutsuz edeceğine, başına musibetli ve melanetli olayların geleceğine, kişinin maddi imkanlarının çoğalacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına, kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına yorulur.

Rüyada ham altın gördüyseniz:

  • Bazı konulara farklı yaklaşmanız gerekiyor olabilir.

Rüyada ham altın görmek gereksiz yere kendisini üzecek ve manevi olarak zarar getirecek bir yola gireceğine, karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, verilen sözlerin tutulacağına tabir olunur.

Rüyada ham altın bulmak şansının da yaver gitmesi ile kısa zamanda kendi işinin başına geçeceğine, aile içindeki huzurunun ölene kadar aynı şekilde süreceğine, mutluluğunu hiçbir şeyin bozamayacağına, onu kendisinden daha çok seveceğine alamet eder.

Rüyada ham meyve yemek çok huzurlu ve mutlu olması için elinden gelen herşeyin en iyisini gerçekleştireceğine, yeni lezzetlerin tadına varacağına, ev içinde de gelirin artması sonucunda mutluluk rüzgarları eseceğine delalet etmektedir.

Rüyada ham karpuz yemek çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine ve bu iş ile birlikte hayatının çok büyük bir hız kazancağına, yapılan hataların telafi edilmesi noktasında büyük bir fırsat yakalanacağına, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına inanılır.

Rüyada hamster sevmek çok güzel bir şekilde süren aile hayatında bazı büyük sorunların yaşanacağına, ortaklık kurulan bir kişiden ihanet görüleceğine, zaman zaman karşısına çıkan bu mesele yüzünden bugünkü hayatına yeterince adapte olamayacağına, aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına delalet eder.

Rüyada ham meyve koparmak moralinin düzeleceğine, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, melanetli olayların arka arkaya geleceğine inanılır.

Rüyada hamada yıkanmak işine ve ailesine dört elle sarılacağına, canla başla çalışacağına, başarılı olacağına, kazanç elde edeceğine, sağlığının geri geleceğine, işlerinin açılarak kazancının çoğalacağına, içini kemiren kuşkuları alt edeceğine alamet eder.

Rüyada ham kiraz görmek hayırlı kapıların açılacağına, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine bu nedenle bir süre sokağa çıkamayıp eve bağlanacağına, zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments