Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada genelevi kadını görmek

Rüyada genelevi kadını görmek

Rüyada genelevi kadını görmek vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, kendisini çok iyi yerlere getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak kararlar vereceğine, çok başarılı olacağına, eline büyük paralar geçeceğine ve önemli yatırımlar yapıp, dünyevi hayatını garanti altına alacağına, hedeflerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, ticaret hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, çok sıkıştığı bir durumda aile bireylerinden birinin desteğinin alınacağına, hayatına daha iyi çeki düzen vereceğine, aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına, onların bir dediğini iki etmeyeceğine, musibetlerin ve zararların gitgide artacağına delalet eder.

Rüyada genelevi kadını gördüyseniz:

  • Değmeyecek şeylere çok fazla mesai harcıyor olabilirsiniz.

Rüyada genelevi kadını görmek atılacak adımın ardından yeni bir proje için çalışmaya başlanacağına, ailesinin rızkını sağlayamaz hale geleceğine, aile bireyleri arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, yakın bir akrabanın çıkartacağı dedikodu yüzünden iş dünyasında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına ve oturulan muhitteki insanlardan sürekli laf işitileceğine delalet eder.

Rüyada kendini genelevde görmek şansının ve kısmetinin açılacağına, attığı her adımda zarara uğrayacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine ve içinde olacağı durumdan çok memnun olacağına alamet eder.

Rüyada genelevde olduğunu görmek çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım ederek onları mutlu edeceğine, akıl hocası olan birinden iş konusunda çok büyük yardım alınacağına, zahmet çekmeye, meşakkate düşmeye delalet etmektedir.

Rüyada genelevde çalışmak çok büyük çaba sarf edeceğine ve ancak o zaman bu çabanın emeğini alacağına, eline geçen para ile birbiri ardına güzel çalışmalara imza atacağına, evlilik kararı almak için beklemelerinin doğru olacağına delalet etmektedir.

Rüyada geneleve düşmek manevi olarak büyük bir ferahlık yaşanacağına, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine, rahatsızlık veren durumları ortadan kaldırılacağına, aradaki bağların daha da sağlamlaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada genelevden kaçmak yapmayı çok istediği şeyleri yapmak için kendisine fırsat yaratacağına, kısmetin kapanması nedeni ile ticaretin duracağına, hayırlı kazançlar elde edeceğine, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına yorulur.

Rüyada karısını genelevde görmek hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine, ilerlemiş yaşta olanlar için de kötü bir olayın yaşanacağına, çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, rüya sahibinin geçim derdinden, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada genelevi gitmek sorumluluklarını önemseyerek ve çok çalışarak hayatını geçireceğine, emeklerinin karşılığını da en güzel şekliyle alacağına, insanlardan uzaklaşılacağına, neredeyse işten güçten el etek çekileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments