Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada gelinlik seçtiğini görmek

Rüyada gelinlik seçtiğini görmek

Rüyada gelinlik seçtiğini görmek tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine, büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına, uzun bir müddet sıkıntı yaşanacağına, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına ve kazançlı işlere girileceğine, rahat ve güzel günlere sahip olunacağına, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine, çok sorun yaratan olaylar ile karşılaşılacağına, tabiri caizse derin bir oh çekeceğine ve hayırlı günler yaşayacağına, iş konusunda çok doğru bir karar alınacağına, dertlerin biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gelinlik seçtiğini gördüyseniz:

  • İnşa ettiğiniz binanın sallanmaması için, ortak kaynak veya güç kullanımı gerektiren tekliflere dikkatle yaklaşmalısınız.

Rüyada gelinlik seçtiğini görmek bir sebeple çok büyük üzüntü duyulacağına, kredi çekileceğine, kazanılan paranın artacağına, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada gelinlik seçememek verimin kaçacağına ve yaşadığı huzurun biteceğine, çok zor zamanlar geçirileceğine, yapılan ortaklıkların bozulacağına, haneye bolluk ve berekete dolacağına, haksızlık yapan kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve sıkıntıların sona ereceğine delalettir.

Rüyada seven kişiyi görmek sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına, üzüntülerinin sona ereceğine ve hayatının geri kalanında şansının ve bahtının açık olacağına, hayatının ve planlarının bozulacağına işarettir.

Rüyada seni seven bir erkek görmek kendi sorununu çözdükten sonra etrafındaki insanlara yardım edeceğine, uğranılan zararların hızlı bir şekilde telafi edileceğine, çok büyük mutluluk yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada sevmediği biriyle nişanlanmak kişinin bu nedenle ortaklıklarını dışardan seçeceğine, yapılan ortaklıkların bozulacağına, büyük bir hassasiyetle kurulmuş olan ilişkilerin açmaza gireceğine, ona değer katan kimselerle bir araya geleceğine delalettir.

Rüyada sevmediği biriyle evlendiğini görmek daha iyi imkânlara sahip olacağına, kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine, yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına bu durumda daha ziyade kendisiyle uğraşacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevmediği bir kişiyi görmek şansının ve bahtının açılacağına, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine, hayatını yoluna koymaya, her geçen gün daha çok kazanç elde edeceğine, büyük adımlar atacağına işaret eder.

Rüyada sezen aksu görmek dini anlamda yapılan araştırmaların ve okumaların kişinin inancını sağlamlaştıracağına, gidilecek yönün belirleneceğine, sorunlarından kurtulup sevince kavuşacağına, sevilen bir kişi sayesinde uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments