Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada fırıncı olduğunu görmek

Rüyada fırıncı olduğunu görmek

Rüyada fırıncı olduğunu görmek kem gözlü insanların da nazarına uğrayacağına, hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine, çalışmaların ve projelerin yeni iş kapıları açacağına, planların aksayacağına da tabir edilen rüya, ani gelişen olumsuz olaylar yüzünden moral bozukluğu yaşayacak olan rüya sahibinin iş konusunda da sıkıntılı bir sürece gireceğine, planlarının gerçekleşeceğine, toplum hayatında başarıya, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına, önemli işler yapacağına, şan şöhret, itibar kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine, bir süre daha sahip olduğu işle idare etmek durumunda kalacağına, hayattan yana her istediğini elde edeceğine işarettir.

Rüyada fırıncı olduğunu gördüyseniz:

  • Açık olmayan durumları aydınlatmak için soru sormak gerekebilir.

Rüyada fırından pide almak söz dinlemeyen, burnunun dikine giden çocuklara ve rüya sahibinin emeklerinin boşa gideceğine, işlediği günahların ve yaptığı hataların farkına varmaya başlayacağına, maddi olarak güç kazanacağına, ayrıcalık elde edeceğine alamet eder.

Rüyada simit fırını görmek sorunların altından kalkmak için çeşitli kararlar vereceğine ve verdiği kararların başarılı olması sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, içinin ve kafasının da rahat edeceğine, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine yorulur.

Rüyada bir fırın ekmek görmek çok kötü durumlara düşeceğine, çok zor zamanlar yaşayacağına, kısmetinin artacağına, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine, rüya sahibi çalıştıkça kendisine cömert davranacağına yorulur.

Rüyada fırında börek görmek üzüntülerini bir kenara bırakıp kendisini işine ve sevdiği kişilere yardım etmeye vereceğine, kâbus gibi günlerin geleceğine, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine ve terfi yolunun açılacağına delalettir.

Rüyada kirli fırın görmek eve huzur dolacağına, işlerinin açılacağına, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, çok yakınınızdaki birine fenalık edeceğinize işarettir.

Rüyada ekmek fırını yakmak hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına, çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine, kişisel problemlerini çözeceğine, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına işaret etmektedir.

Rüyada fırın süpürmek sağlığıyla ilgili çıkmazlara düşmeyeceğine, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine rivayet eder.

Rüyada fırın dolusu ekmek görmek maddi olarak güç kaybedeceğine, üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine, elindeki birikimleri değerlendirip yeni bir ev satın alacağına işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments