Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada evinin kapısının çalındığını görmek

Rüyada evinin kapısının çalındığını görmek

Rüyada evinin kapısının çalındığını görmek yaşadığı sıkıntılardan v sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine, elde edilen nasibin artacağına, zengin bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, dertlerin biteceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, sorunlarını bu sayede bitireceğine, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına, maddi ve manevi olarak zarar edileceğine rivayet eder.

Rüyada evinin kapısının çalındığını gördüyseniz:

  • Eski bir arkadaş ya da sevgili faydadan çok zarar getirebilir.

Rüyada evinin kapısının çalındığını görmek zorlukları aşacağınıza ve rahata ereceğinize, eline geçen fırsatları değerlendirmede çok başarılı olacağına, insanlarla arasının iyi olacağına ve tatlı dili sayesinde muhabbetinin hiç eksilmeyeceğine yorulur.

Rüyada evin kapısının çalındığını görmek kendisine sorun yaratan iş yükünü hafifleteceğine, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine tabir olunur.

Rüyada kapının çalındığını duymak gülmekten yana bolca nasipleneceğine, özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine ve maddi beklentilerin fazlasıyla karşılanacağına, çekilen yokluğun yerine bereketin ve bolluğun geleceğine ve geçmişte çekilen büyük acıların unutulacağına yorulur.

Rüyada kapısının çalındığını görmek suçlamalardan aklanılacağına ve aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde değer verilen kişilerin araya girmesi ile biteceğine, bolluğa, berekete, kişinin kafasının rahat edeceğine, gönlünün ferahlayacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına işarettir.

Rüyada kapısı çalınmak yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitireceğine, anne babanın birbirine düşeceğine ve tatsızlık yaşanacağına, onu darda bırakmayacağına, kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine inanılır.

Rüyada evinin eşyalarının çalındığını görmek sürekli bazı aksiliklerle karşılaşılacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme girileceğine, borçların yakın zaman içinde biteceğine, çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada evindeki eşyaların çalındığını görmek yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, çok hayırlı işlere gireceğine, haciz veya icra gibi durumların söz konusu olacağına delalet eder.

Rüyada evin eşyalarının çalındığını görmek hayırlı bir kısmet ile karşılaşılacağına, iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, kazancının umduğu gibi devam etmeyeceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments