Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada evine gittiğini görmek

Rüyada evine gittiğini görmek

Rüyada evine gittiğini görmek kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, yanlış yapan arkadaşlarını uyararak yardımcı olacağına, en umutsuz olduğu anda da Allah tarafından kendisine hayırlı bir kapının açılacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, çok zor koşullarda bile çok büyük başarılara imza atacağına, kişinin yaşam şeklinin, alışkanlıklarının, hayata bakışının, düşüncelerinin, inandıklarının ve savunduklarının değişeceğine, umutlarının biteceğine bu durumun hayata küsmesine ve bunalıma girmesine neden olacağına inanılır.

Rüyada evine gittiğini gördüyseniz:

  • Aynı an da çok fazla şey yapmak ya da çok fazla şeye sahip olmak istiyor olabilirsiniz.

Rüyada evinde piton yılanı görmek sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde atlatacağına, sorun ne olursa olsun arkalarında duracağına, maddi sıkıntıyla geçecek bir dönem geçirileceğine, hayırsız bir kişi yüzünden akrabalardan biri ile ters düşüleceğine ve verilen sözlerin tutulmaması yüzünden eldeki işten olunacağına alamet eder.

Rüyada evin içinde kömür görmek çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, ortak edineceğine, kardeşlerin birbirine destek vereceğine inanılır.

Rüyada evinin kirlendiğini görmek kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının da dağılacağına, sevdiği kişilere yardım edeceğine, maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına rivayet eder.

Rüyada evin çatısının yıkılmasını görmek maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine ve bu sayede sorunlarını ortadan kaldıracağına, borçlanacağına, hastalanacağına, yanlış kişilere denk geleceğine, hakkı olanlara kavuşacağına, yeni işler yapma imkanı elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada evinin yandığını görmek bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına, yükseleceğine, bilgili kimse haline geleceğine ve hayatını en iyi şekilde yaşamayı başaracağına, işyerini kapatacağına delalettir.

Rüyada düşman evine girmek ekmeğinin azalacağına, yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine ve eline geçen kazancı Allah yolunda harcayacağına, edilen duaların kabul edileceğine, hayırlı bir sürece girileceğine, kazancın daha da artacağına yorulmaktadır.

Rüyada evinden altın çaldığını görmek musibetlerin ve dertlerin atılacak adımlar sayesinde aşılacağına, ancak ne yapılırsa yapılsın aynı şekilde devam edeceğine, yüzünün güleceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevgiliyi evinde görmek kendisini hiç olmadığı kadar kötü bir durumda bulacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların günden güne artacağına, işsiz kalmaya alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments