Rüyada evde beyaz kedi görmek

Rüyada evde beyaz kedi görmek maddi sıkıntıyla geçecek bir dönem geçirileceğine, çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine, iş hayatı içinde sahip olunan prestijin artacağına, helal ve alın teri dökülerek kazanılmış para, başarılarının artacağına, işlerinin hafifleyeceğine, beklenen birçok şeyin gerçekleşmeyeceğine, sorumlu tutacağına, kötü günler yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada evde beyaz kedi gördüyseniz:

  • Şaibeli hareketleri olan kişiler veya gizli kapaklı işler dikkat gerektiriyor.

Rüyada beyaz ev kedisi görmek sevdiği kişiyle çok uyumlu bir ilişki yaşayacağına, şanssızlıkla boğuşacağı bir iş hayatına sahip olacağına, bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına işarettir.

Rüyada evde beyaz kedi görmek sıkıntı yaşanacağına, kadim dostlar edineceğine, rızkının genişlemesine ve kazancının artmasına vesile olacak işlere gireceğine, helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada tombul beyaz kedi görmek işlerin yolundan çıkacağına, yapılan çalışmaların eskisi gibi kazanç getirmeyeceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, yeni yetişen insanlara örnek olarak gösterileceğine ve her yaptığı işte bir yenilik yaratacağına, akıllı ve doğru işler yapması sayesinde rızkının her geçen gün artacağına alamet eder.

Rüyada beyaz kediyi sevmek özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına ve yeniden aşklarının artacağına, muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine, sevdiği kişilerden çok büyük bir destek alacağına, düşmanından uzak olacağına inanılır.

Rüyada beyaz bir kedi görmek geçmişten gelen ve kişiye mutluluk veren bir haber sayesinde bir yolculuğa çıkılacağına, çözümü zor olan sıkıntılarla yüz yüze gelineceğine, ticaretten yana hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarar edeceğine delalettir.

Rüyada beyaz van kedisi görmek daha çok önemli başarılara sahip olacağına, girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına, hedeflerin gerçekleştirileceğine tabir olunur.

Rüyada beyaz mavi gözlü kedi görmek kalbini kıracağına, çok güzel ve hayırlı olaylar yaşayacağına, sorunlarından ve uğradığı zarardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekeceğine alamet etmektedir.

Rüyada beyaz kedi sevmek kişinin kazancını artırmak uğruna hileli yollara başvuracağına, ancak yaşanan sıkıntılardan ötürü sorunlar yaşayacağına, kazancın yarı yarıya düşeceğine yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top