Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada eski sevgiliyi düşünceli görmek

Rüyada eski sevgiliyi düşünceli görmek

Rüyada eski sevgiliyi düşünceli görmek böylece çok büyük başarılar kazanacağına, gelir kaynaklarının kuruyacağına, gözyaşının kuruyacağına, sıkıntı yükleneceğine, haksızlığa ve iftiraya uğrayacağına, karşısına çıkan bazı kişiler ile tartışmak zorunda kalacağına, deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına, şanssızlık yaşanılacağına ve girilen işlerden elin boş dönüleceğine, zor durumda olan kişilerin de gittikçe batacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği bir şeye kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgiliyi düşünceli gördüyseniz:

  • Bazı konulara içten içe kızmak yerine eleştiri veya şikayetlerinizi dile getirmeniz gerekebilir.

Rüyada eski sevgiliyi düşünceli görmek masa başı bir işe gireceğine, sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına, çok hareketli ve heyecanlı günler yaşayacağına, sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada düşünceli olmak kazancının artacağına, hayatının çok daha konforlu, güzel ve yaşanılır hale geleceğine, kendisini zora sokan ve sıkan şeylerden bu sayede kurtulacağına, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına ve gerçekleştireceği projeler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, bolluğun, bereketin, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına tabir olunur.

Rüyada kendini düşünceli görmek kafasındaki her şeye kısa süre içinde başarılı bir şekilde kavuşacağına, kırılacağına, geniş bir ev satın alacağına işaret etmektedir.

Rüyada düşünceli görmek geçiminin bu nedenle insanların yardımı ile sürdüreceğine, hasret gidereceğine, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada düşünceli olduğunu görmek kaygılı bir ruh halinin sona ereceğine, çeşitli avantajlar elde edileceğine, güzel fırsatların ele geçirileceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına, çekilen sıkıntıların bu sayede sona ereceğine delalettir.

Rüyada düşünceli birini görmek kazancın düşeceğine ve sıkıntılı günler yaşanacağına, daha doğru hamleler yapıp daha iyi sonuçlar alacağına, hep içinde şüphelerin ve sıkıntıların kalacağına bunun da kendisini huzursuz edeceğine yorulur.

Rüyada sevdiğini düşünceli görmek rüya sahibini, üzen, kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan herşeyin ortadan kalkacağına, akıllı adımlar atacağına, rüya sahibinin geçim derdinin biteceğine işaret eder.

Rüyada birini düşünceli görmek çalıştığına değeceğine, aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, zor zamanların ve sorunların geride kalacağına tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir yorum

  1. Rüyada eski sevgilinin düşünceli bir sekilde dolanırken gördüm sonrasında da bir ormanda gördüm ve bir agacın üzerinde onun baş harfi vardı bende uzaktan onu izliyordum

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.