Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada eşekle yük taşımak

Rüyada eşekle yük taşımak

Rüyada eşekle yük taşımak sıkıntılarından ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşacağına, işlerin sevilen kişilerin vereceği destekle yoluna gireceğine, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine ve hayli zamandan beri görüşülmemiş olan bir kişi ile yakın bir zaman içinde görüşüleceğine, güzel, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine, sürekli artacak bir sipariş listesi ile koşturacağına, bu bereketin hanesine de yansıyacağına, çok büyük bir şekilde açılan işler sayesinde yeni eleman alınacağına, işlerin gittikçe artacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok zor dönemlerin geçirileceğine, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, etrafındakiler tarafından kutlanacağına, kısa sürede istenilen noktaya gelineceğine işaret eder.

Rüyada eşekle yük taşımak gördüyseniz:

  • Başka bir ifade ile, kendi kendinizin gözünü korkutuyorsunuz.

Rüyada eşekle yük taşımak sorunların yakında çözüme kavuşacağına, çok büyük ve sağlam dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtın yere gelmeyeceğine, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine alamet etmektedir.

Rüyada eşeğe yük yüklemek istenen ve hayali kurulan yaşama kavuşulacağına, arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine, çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine ve kendisini bazı kötü ve üzücü durumlarda bulacağına, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada yük taşıyan eşek görmek akıl vereceğine, gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine, zararlı kişiler ile muhatap olmak zorunda kalınacağına işaret etmektedir.

Rüyada odun yüklü eşek görmek yaşanan bazı sorunlara çözüm bulmak amacıyla uzunca bir yolculuğa çıkacağına, geçim derdinin, hastalığının, üzüntülerinin ve mutsuzluğunun son bulacağına, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine ve kendisini sıkan ve üzen ne kadar kişi ya da durum varsa aşacağına inanılır.

Rüyada yüklü eşek görmek yetersiz gördüğü noktalarda kendini ilerleteceğine, kişinin kaymağını toplayıp, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına, yeni mekânlara gireceğine ve yeni işlere atılacağına yorulmaktadır.

Rüyada atla yük taşımak bir bebek sahibi olunacağına, işlerini evlatlarına veya çok güvendiği insanlara emanet ederek dinlenmek isteyeceğine, borçlarından, maddi yükümlülüklerin verdiği ağırlıktan, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada sırtında yük taşımak yarardan çok zarar getireceğine, sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına, büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine ve hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına delalettir.

Rüyada kamyonlar yük taşımak haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine, yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına, başarısının ve mutluluğunun önüne geçen kişilerin, olguların ya da durumların da tehlike olmaktan çıkacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments