Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada el öptürdüğünü görmek

Rüyada el öptürdüğünü görmek

Rüyada el öptürdüğünü görmek resmi bir kurumdan gelecek bir para cezası ile sıkıntıya düşüleceğine, sorunlu bir hayat yaşayacağına, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine, işlerinin kötü gidişinin bir son bulacağına, sorunların kısa bir zaman içinde çözüleceğine, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, aile hayatında ve eğitim hayatında yaşanan sorunlardan ve sıkıntılardan alınacak destekler sayesinde kurtuluşa erileceğine, hayatı ile bazı kararlar vereceğine rivayet eder.

Rüyada el öptürdüğünü gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızı ihmal ediyor ya da gereği kadar önemsemiyorsunuz.

Rüyada elişi yaptığını görmek çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, kazanç getirecek büyük işlere girecek olan rüya sahibinin, sevdiği kişileri de yanına alacağına, husumetlerin başgöstereceğine tabir olunur.

Rüyada sevgilini elini tutmak tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına, zor günlerin ve sıkıntıların hayra çıkacağına, bir sebeple moral olarak çok kötü olacağı bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşının elini tutmak kişiliğiyle de dikkat çekeceğine, hayırlı bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına, maddi çıkmazların biteceğine, kısmetin bollaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada ellerin şiştiğini görmek sevdiği kişiler tarafından uğratılacağı zararlar yüzünden çok büyük üzüntü duyacağına, maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, geçim derdi yaşamayacağına, zorluk ve yoklukla karşılaşmayacağına, tam aksine rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, bir sebeple çok büyük parasal sıkıntının kucağına delalet etmektedir.

Rüyada valinin elini öpmek gelir kaynaklarının yok olacağına, kısmetinin ve şansının kapanmasıyla birlikte işlerinin de düşeceğine, yaptıklarının ciddiyetine daha sonra varacağına, kendisine büyük yararı dokunacak bazı önemli kişiler ile tanışacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada askerin elini öpmek doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür süreceğine, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına yorulur.

Rüyada erkek elinde yüzük görmek hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine, gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına, yıpranacağına işarettir.

Rüyada kocanın elini öpmek elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, teşekkür ve şükran duyacağı bir iyilikte bulunacağına, berekete ve zenginliğe kavuşacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments