Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada domates ektiğini görmek

Rüyada domates ektiğini görmek

Rüyada domates ektiğini görmek rüya sahibinin geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine, kariyerinin yükseleceğine, işlerin eski haline döneceğine, yeni bir ilişki yaşanacağına, özlediği yerlere yolculuk edeceğine, rahatının her zaman yerinde olacağına, iyi şartlarda yaşayacağına, çok doğru ve yapıcı adımlar atacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada domates ektiğini gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızda çaba göstermenin karşılığını alabilirsiniz.

Rüyada domates ektiğini görmek işlerin kötüye gittiği bir anda deyim yerindeyse sihirli bir sopa değmiş gibi düzeleceğine, bunun kendisine başarı ve hayır getireceğine, kendisinin çok üzüleceği olaylar yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada domates ekildiğini görmek aile hayatında çok sıkıntı çekeceği bir döneme gireceğine, beklediği hayırlı ve güzel haberleri bir türlü alamayacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede rahata ereceğine rivayet eder.

Rüyada ekilmiş domates görmek rahat edilecek bir döneme girileceğine, yarınları için gerçekleştirdiği atılımların ve attığı adımların da başarı ile sonuçlanacağına, kederlerinin son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada bahçeye domates ektiğini görmek umudun kesildiği birçok şeye uzun bir uğraş sonucunda ulaşılacağına, galibiyet kazanacağına, rüya sahibinin gözünü yolda bırakan kişilerin geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tarla ektiğini görmek kızgınlıkların geçeceğine, onlarla dayanışma içinde olacağına, gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine işaret eder.

Rüyada çilek ektiğini görmek refah içinde yaşayacağına, yüzünden gülücüklerin, evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına, keyfin bozulacağına işarettir.

Rüyada ekilmiş buğday görmek işlerini çok sorun yaşamadan kısa bir süre içimde bitireceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği ama bir türlü sermaye bulamadığı bir işi arkadaşlarının yardımcı olması ile yakın bir zamanda gerçekleştireceğine, büyük bir maddi kayba uğranacağına, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine rivayet eder.

Rüyada ekilmiş yeşil soğan görmek itibar kaybedeceğine, ayıplanacağına, zor durumda kalacağına, yokluğa düşeceğine, iş konusunda kısmetin açılacağına ve üzüntü duyulan bir durumdan ötürü yaşanan tartışmaların biteceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments