Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada denize yüzmek

Rüyada denize yüzmek

Rüyada denize yüzmek mutlu olmanın yollarını bulacağına, sevilen kişiler ile uzun süreli bir kırgınlık yaşanacağına, bir sebeple borcun gittikçe artacağına, daha da büyüyüp ödenmeyecek hale geleceğine, bir sebeple çok büyük zarar edileceğine, onları gücendireceğine ve çok kıracağına, bir sebeple çok büyük parasal sıkıntının kucağına, zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına, huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine rivayet eder.

Rüyada denize yüzmek gördüyseniz:

  • Beklediğiniz para varsa ya alamayacak vaya beklediğinizden daha az alacaksınız.

Rüyada sevgiliyle denizde yüzmek aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine, bereket ve zenginlik elde edeceğine, çalışıyorsa terfi alacağına delalet eder.

Rüyada deniz altında yüzmek kötü sözler sarf ederek kalp kırıklığına yol açılacağına, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına, hayatındaki engellerin teker teker ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada denizde balıkların arasında yüzmek bugüne kadar gözünün önünde olduğu halde görmediği ikiyüzlü insanların varlığını öğreneceğine, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok rahat, huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına rivayet eder.

Rüyada bir erkekle denizde yüzmek işlerin bir anda yoluna gireceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine, başarılarının artacağına, aile hayatına da yansıyan para sıkıntısının en kısa zamanda ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada siyah denizde yüzmek sağlıklı bir kişi olmak için hem beslenmesine dikkat edeceğine, ikinci bir şans vereceğine, sevineceğine, iyi hissedeceğine ve gönül hoşluğu yakalayacağına işaret etmektedir.

Rüyada bebekle denizde yüzmek başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine, eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına, yönetici koltuğuna yükseleceğine ve çok verimli geçecek bir meslek hayatı olacağına tabir olunur.

Rüyada denizde güzel yüzmek yüzüğü kaybetmesi ise dul kalacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, karamsar olacağına, umutlarını kaybedeceğine, tartışmaların ve sorunların sona ereceğine inanılır.

Rüyada çok dalgalı denizde yüzmek yüzün güleceğine, kısmetinin açılacağına, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına, yaşanan sıkıntıların bu sayede sona ereceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments