Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada denize düştüğünü görmek

Rüyada denize düştüğünü görmek

Rüyada denize düştüğünü görmek akıllıca adımlar atılması sayesinde çok kötü giden çalışmaların düzene gireceğine, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, yüzünün güleceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, çok sıkıntılı ve zor bir işe gireceğine, dinde ve ahlakta güzelleşip olgunlaşacağına, işlerin istenmeyen durumlara düşeceğine, elindeki malların bir hiç uğruna satılacağına ve maddi zorluklar yaşaması yüzünden aile saadetine de gölge düşeceğine rivayet eder.

Rüyada denize düştüğünü gördüyseniz:

  • Uyarmak ya da tavsiyelerde bulunmak istediğiniz kişiler, olayları tamamen sizinle ilgili bir konu ya da sizin densizliğiniz olarak yorumlayabilirler.

Rüyada çocuğunu denize düşürmek bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine, uzun zaman boyunca bu durumla uğraştıktan sonra çok zor bir işe gireceğine, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına yorulur.

Rüyada kızının denize düştüğünü görmek çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına ve epey bir süre sıkıntı çekeceğine, sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına, eşiyle arasında soruna sebep olacak davranışlarda bulunacağına işaret etmektedir.

Rüyada cep telefonunu denize düşürmek eğitim konusunda bir kişiden destek alınacağına, söz nedeniyle üzüntü yaşayacağına, her açıdan kuvvet sahibi olunacağından, iş konusunda da istenilen başarıların elde edileceğine yorulur.

Rüyada arabayı denize düşürmek çevresinin kendisi gibi varlıklı kimselerle dolacağına, hem yeni yerler göreceğine hem de ekmek sahibi olacağına, akrabaların ve arkadaşların çok sevineceği bir işe girileceğine, mal mülk sahibi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada denize düşen birini görmek sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, yapılan bir hatadan ötürü uzun bir zaman boyunca pişmanlık duyulacağına ve sıkıntı çekileceğine, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına işarettir.

Rüyada denize düşüp öldüğünü görmek emeklerinin karşılığını alacağına, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, işten yana şansının açık olacağına ve çok bereketli bir dönem geçireceğine, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, işinde en iyisi olacağına, herkesin karşısında düğme ilikleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada denize düşerken görmek tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına, dünya hayatından çok ahiret yaşamı için savaşacağına, bunun birçok derdinin çözülmesine vesile olacağına aynı zamanda da kendisine başarı, mutluluk, huzur ve kazanç getireceğine işarettir.

Rüyada ayın denize düştüğünü görmek eline geçen bazı işlerde zarar edeceğine, yeni bir hayata merhaba denileceğine, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments