Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada çizme çalmak

Rüyada çizme çalmak

Rüyada çizme çalmak durgunlaşacağına, dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine, yarı yolda kalmaktan korkulan bir işle muhatap olunacağına ve zararlı bir alışkanlıkla ilgili olarak verilecek tedavi kararından dönüleceğine, konfor içinde olacağına, çok uzun sürmeyecek sıkıntılı bir dönem atlatacağınıza, birçok sıkıntıya iyi geleceğine ve çok daha kötü durumlara düşmekten kurtaracağına, karlı işler alacağına, rüya sahibinin, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada çizme çalmak gördüyseniz:

  • Sadece daha yaratıcı düşünmeniz gerekiyor.

Rüyada çizme çalmak sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına, onun aracılığıyla rahat yüzü göreceğine, sorunlu bir dönem geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada çizme çaldırmak sevilen bir kişinin kalbinin kazanılacağına, lüks şekilde yaşayacağına, her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına delalettir.

Rüyada çizmelerini çaldırmak kalabalık bir fotoğrafta kendisini görüyorsa sevdiği insanlardan bazıları ile ayrı düşeceğine, sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına, ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, bazı şartlardan ötürü yeni işlere girmek zorunda kalınacağına alamet eder.

Rüyada yeni siyah çizme giymek insanlar tarafından örnek bir kişi olarak gösterildiğine ve başı ne zaman sıkışırsa Allah’ın izni ilke sıkıntılarından kurtulacağına, böylece sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada mavi renk çizme görmek yaşanan güzel günlerin istenmeyen olayların yaşanması ile birlikte sona ereceğine, içine düştüğü durumu düzeltmek için çok uğraş veren rüya sahibinin amacına ulaşacağına, sevdiği kişiler ile hayatında unutamayacağı şeyler yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada hediye çizme almak atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, hayatı boyunca eşi ile hoş muhabbette kalacağına, çok daha güçlü biri haline geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada güzel çizme görmek tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına, insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına, zor günlerin yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada siyah çizme giydiğini görmek ekmeğine haram sürmeyeceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine, borçlanacağına, geçim sıkıntısı içine düşeceğine inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments