Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada cinle konuşmak

Rüyada cinle konuşmak

Rüyada cinle konuşmak onun sayesinde paraya ve mutluluğa kavuşacağına, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, mutluluk ve saadete, söz dinlemeyen, burnunun dikine giden çocuklara ve rüya sahibinin emeklerinin boşa gideceğine, gidilen yolda çok büyük başarılar kazanılacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, en büyük hayalinin gerçekleşeceğine ve hayata yeni bir başlangıç yapacağına, ondan manevi anlamda zarar göreceğine, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine işarettir.

Rüyada cinle konuşmak gördüyseniz:

  • En ufak bir açık verdiğiniz taktirde bunu kullanmak için bazı kimseler tetikte bekliyorlar.

Rüyada cin hakkında konuşmak sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine ve zor bir eğitim hayatının kolay bir şekilde aşılacağına, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine, istediği oranda da eğleneceğine alamet eder.

Rüyada cinler hakkında konuşmak zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına, çeşitli kişilerden ve işi bilen insanlardan fikir alacağına, kazançlı çıkacağı işlere gireceğine, kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına tabir olunur.

Rüyada cin konuşmak kudreti ve cesareti bulacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada cinlerden konuşmak iflas etmek üzere iken ortaya çıkan bir fırsatı değerlendirip alacağı yüklü bir miktar kredi ile işlerini düzeltmeye çalışacağına, neşesini kaybedeceğine, evi kendisinin çekip çevireceğine delalet eder.

Rüyada cinlerle konuşmak çok üzücü ve sıkıntı verici olayların gerçekleşeceğine, böylece içinde bulunulan durumun nasıl çözüleceğini ortaya koyacağına ve vakit kaybetmeden müdahale ederek işleri eski haline getireceğine, üzüntülerin ve endişelerin yakın bir zamanda biteceğine, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine ve çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına rivayet eder.

Rüyada cinlerle ilgili konuşmak üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, onu yalnız bırakmayacağına, kızına daima sahip çıkacağına ve onu desteklemekten de hiç vazgeçmeyeceğine, sıkıntılarını dile getirmek istese de bir sonuç alamayacağına inanılır.

Rüyada cinle konuşmak girdiği büyük işlerde çok iyi noktalara geleceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine, çok büyük bir işe girileceğine, bu işle sürekli kazanç elde edilip zarara uğranacağına alamet eder.

Rüyada cin doğurmak mevki makam sahibi olunacağına, zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, kısa süre sonra çökmesine ve belki de bedeninin dayanamayarak iflas etmesine neden olacağına, kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına, yaptığı hatalardan ders alacağına, bazı pişmanlıklar yaşayacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Süleyman

Rüyamda ablamla cinlerle konuştuk ve onlarda gök girsin bulutlar karışsın dedi ve ardından karabasan oldu

Tayut

Merhaba rüyamda bir cin benimle günlük yaşamda irtibat halindeydi fakat iyi bir cindi. Benimle mesajlasiyor gibiydi. Sonra birçok farklı cinler gördüm ama hepsi normal insan kılığında whatsaptaydilar. Bu arada bu rüyayı başka birinin evinde öğle saatlerinde uyurken gördüm