Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada cin görmek

Rüyada cin görmek

Rüyada cin görmek eskisi gibi keyifle istediğini yiyip, içebileceğine, olması için Allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına, yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine, ailesi ile rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, zor ve sorunlu dönemler geçirileceğine, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına, güzel, sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına rivayet eder.

Rüyada cin gördüyseniz:

  • Sağlıklı karar veremeyeceğinizi göz önünde bulundurmadan birşeye teşebbüs etmemelisiniz.

Rüyada başkasına cin çarptığını görmek işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, günaha gireceğine, evli ise çocuk sahibi olmak için acele etmeyeceğine alamet eder.

Rüyada hayvan şeklinde cin görmek ulvi kimse haline geleceğine, hikmet sahibi olacağına, kişinin keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, hayatının kolaylaşacağına, çok büyük mutluluklar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada cinden korkmamak tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine, uzun zamandan beri içinde yaşadığı işsizlik korkusundan kurtulacağına, inanarak destekleyenlerin de yüzünü kara çıkarmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kediyi cin olarak görmek emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve gelirinin de kendisini konfor içinde yaşatacak miktarda olacağına, tatsızlıklar çıkacağına, ailevi sorunlar yaşanacağına, kötü günler görüleceğine delalettir.

Rüyada evin içinde cin görmek zarar gördüğü insanlarla hesaplaşacağına, emeklerinin, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına, kötü olayların meydana geleceğine işarettir.

Rüyada kendini cin olarak görmek sıkıntılarından kurtulacağına, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine, sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine ve yakın zaman içinde hayal ettiği birçok şeye kavuşacağına, başarılarını ispat edeceğine işarettir.

Rüyada siyah cin görmek yakın bir zaman içinde hayallerine kavuşacağına, işlerine de bereketin ve verimin hâsıl olacağına, yükseleceğine delalet eder.

Rüyada cin ismi duymak büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, hep aradığı rahatlığa ve kolaylığa kavuşacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kullanıcı

Rüyamda insan kılığına girmiş izarlı peçeli bir cin gördüm ve bu cin hamileydi yorumlarsanız sevinirim