Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada çene kılı görmek

Rüyada çene kılı görmek

Rüyada çene kılı görmek maddi olarak çok rahat edeceğine, hayatının güzelleşeceğine, borçlarının kolay bir şekilde kapanacağına, yapacağı her yeni işin de kendisine hayır ve uğur getireceğine, kısmetin hiçbir zaman kapanmayacağına, kazançlı olacağı işlere gireceğine, karanlık zamanların aydınlanacağına, hayatı boyunca hep yeni birşeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına, büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına rivayet eder.

Rüyada çene kılı gördüyseniz:

  • Gerçekleri çarpıtmamakta fayda var.

Rüyada çenenin kıllandığını görmek zarar gördüğü insanlarla hesaplaşacağına, ailesinin onayını da alarak evlilik yolunda ilk adımı atacağına, aile bireylerinin hiç birinin önemli bir sağlık sorunu yaşamayacaklarına, sakin ve güzel bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüyada çene altında kıl görmek kişinin ağız tadının ve rahatının yerine geleceğine, kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine, sevdiği bir kişinin arkasından kötü sözler sarfettiğini duyacağına işaret eder.

Rüyada çene kılı görmek sorunlarını ve sıkıntılarını büyük bir adım atarak ortadan kaldıracağına, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, iş dünyasına yeni atılmış bir kişiye akıl hocalığı ve yol göstericilik yapılacağına tabir olunur.

Rüyada kadının çenesinde kıl görmek sağlık sorunları ile uğraşılacak bir dönem geçirileceğine, iyi ve hayırlı bir kısmetinin çıkacağına, cevabın olumlu olması halinde çok istenen bir işe girileceğine eğer cevap olumsuz olursa yeni bir çalışmaya başlanacağına yorulur.

Rüyada kadının çenesinden kıl koparmak sağlık konusunda iyi haberler alınacağına, elde bulunan bir imkanın çok iyi bir şekilde değerlendirilmesi sayesinde varlık içinde bir yaşama kavuşulacağına, arkadaşlardan birinin sıkıntı yaratacağına tabir olunur.

Rüyada çene kırmak iş ve yaşam stresinden kurtulmak için eğlenceli zamanlar geçireceğine, aradan geçen zaman dilimi içinde kişinin eski halinden eser kalmayacağına, nefsine yenileceğine inanılır.

Rüyada köpeğin çenesini kırmak ticarette çok başarılı olup, rakiplerine karşı zafer elde edeceğine, şansının ve kısmetinin kapanacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada uzun çene görmek geçiminin güçleşeceğine, huzurunun, mutluluğunun ve konforunun da kaçacağına, hayattan yana keyif bulacağına, uzun zamandan beri kapalı olan şansın açılacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments