Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada camide uçtuğunu görmek

Rüyada camide uçtuğunu görmek

Rüyada camide uçtuğunu görmek sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine, yaşanan bazı sorunlara çözüm bulmak amacıyla uzunca bir yolculuğa çıkacağına, çok uzun zamandan beri hayali kurulan bazı şeylere ulaşılacağına, uzun bir zamandan beri iş ile ilgili yapılmaya çalışılan iş anlaşmalarının Allah’ın izni ile yapılacağına, sıkıntılı ve üzüntülü zamanların sona ereceğine, hasret çekenlerin kavuşacağına, hanesinde iyi geçimin hüküm süreceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından uzun bir zaman boyunca kurtulamayacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, ilerlemesine, gelişmesine, kalkınmasına, yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacağına yorulmaktadır.

Rüyada camide uçtuğunu gördüyseniz:

  • Bazı konuların acısını çıkartmak isteyen kişiler veya öç alma amaçlı ültimatomlar söz konusu olabilir.

Rüyada camide uçtuğunu görmek malının ve parasının çoğalacağına, hayatına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine, mutluluk dolu haberler alacağına, rakiplerin her konuda fark atacağına yorulmaktadır.

Rüyada camide namaza durmak kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine, öğrenim hayatında olanlar için en iyi okullarda okumaya, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, bundan sonra sıhhatinin yerinde olacağına ve başarılarının hiç kesilmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada camide ezan sesi duymak moralinin bozulacağına, korkularının, endişelerinin, borçlarının, yaşam zorluklarının, imkânsızlıklarının biteceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada camide oturmak kişinin her işi severek yapacağına, akraba ilişkilerinin her zaman samimi ve sıkı olacağına, bir sebeple aile hayatını ve iş hayatını aksatacağına alamet eder.

Rüyada camide pilav yemek çok önemli başarılar elde edileceğine, kişinin maddi hayatının eskisinden daha iyi olacağına, daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine, çok büyük paralar kazanılacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine delalet eder.

Rüyada camide topluluk görmek çoluk çocuğa karışacağına, rahat nedir öğreneceğine, hikmetli ve asil insanlardan olacağına tabir olunur.

Rüyada camide yüzünü yıkamak öğrendiklerini hayata geçirmek için de çaba göstereceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerinde daha önce yaşanmış olan sorunların tekrar karşısına çıkması üzerine daha hızlı ve daha kolay bir şekilde çözeceğine, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına, endişe duyduğu bütün konuların çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada camiden kitap almak hak yiyeceğine, kazaya, belaya ve derde düşeceğine, elini verdiği bir işe sonradan kolunu da kaptıracağına, bunun da başarılarına başarı, zenginliğine zenginlik, saygınlığına da saygınlık katacağına delalet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments