Rüyada büyük siyah kedi görmek

Rüyada büyük siyah kedi görmek istediği gibi bir geleceğe sahip olacağına, deniz kirli ise bu durumda da kayıplar yaşanacağına, çok para kazanacağına, istenmeyen ve maddi manevi büyük zararlara yol açan bir işe kalkışacağına, bu yüzden bütün aile bireyleri ve akrabalar tarafından dışlanacağına ve buna rağmen yaptığı hatalara devam edeceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı zamanlar geçireceğine, iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına, ilgi duyduğu, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, götürüsünün, getirisinden daha fazla olacağına, emeklerinin boşa gideceğine, iş yerinde çok üst mevkilere terfi ettirileceğine alamet eder.

Rüyada büyük siyah kedi gördüyseniz:

  • Bazı iş ya da ilişkiler sonlanabilir veya zorlanabilir.

Rüyada büyük siyah kedi görmek çok kısa sürede sevdiğiniz birinden sevindirici bir haber geleceğine, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine, elindekileri de kaptıracağına, bu nedenle de hem yokluğa düşeceğine işaret eder.

Rüyada siyah büyük kedi görmek hayırlı bir iş kapısının açılacağına, geçiminin rahat ve kolay olacağına, gelişmelerin rüya sahibini hiç memnun etmeyeceğine inanılır.

Rüyada büyük beyaz kedi görmek düştüğü kötü durumlardan yardım ettiği insanlardan alacağı hayır duaları sayesinde kurtulacağına, yeni lezzetlerin tadına varacağına, görmediği yerlere gideceğine, sorunların teker teker aşılacağına, zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine inanılır.

Rüyada büyük kedi görmek onun sayesinde iş ve ekmek elde edeceğine, kariyer edineceğine yorulur ve bu kişinin kendisi için şans olacağına, aile hayatında kendisini çok sevindirecek bazı gelişmeler yaşayacağına, üzüntülü ve sıkıntılı durumlara düşüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada büyük gözlü kedi görmek emeklerinin ve çalışmalarının boşa gideceğine, parasal sıkıntılarının deyim yerindeyse artık boyunu aşacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük kayıplar yaşanacağına, elinin döneceğine rivayet eder.

Rüyada sarı büyük kedi görmek ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine, onlar sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine, maneviyata daha çok önem verileceğine inanılır.

Rüyada kedi kadar büyük fare görmek ele geçen kazancın kısa süre içinde biteceğine, sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına, sevdiği kişiler ile çok rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına delalet eder.

Rüyada çok büyük kedi görmek hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına, ailede rızık yokluğuna düşeceğine, kardeşlerle yaşanacak bir tartışma yüzünden üzüntü duyulacağına rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top