Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada büyük bir gemiye binmek

Rüyada büyük bir gemiye binmek

Rüyada büyük bir gemiye binmek kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına, hastalık çeken insanların yakın bir zaman içinde şifa bulacağına, sadaka ya da zekat vereceğine, çalıştıkça da Allah’ın kendisine hep daha fazlasını nasip edeceğine, insanların öfkesini kazanacak yanlış hareketlerde bulunmaya, hem zenginlik hem de makam sahibi kimse durumuna geleceğine, kendi şansını kendi yaratacağına, işlerin hafifleyeceğine alamet eder.

Rüyada büyük bir gemiye binmek gördüyseniz:

  • Diğerlerine karşı çıkılsa da, siz kendi ihtiyaçlarınızı dile getirmekte ısrar edebilirsiniz.

Rüyada büyük bir gemiye binmek büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, rüya sahibi erkekse şansının açılacağına, şirketlerinin sayısının çoğalacağına, aynı andan pek çok işi yönetecek kadar deneyimli, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine inanılır.

Rüyada büyük gemiye binmek maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, hayallerin gerçekleşeceğine, içinin kıpır kıpır olacağına, bir sıkıntısı varsa ona çare bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada büyük yolcu gemisine binmek akabinde de acı çekerek vefat edeceğine, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına, sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, kimseye minnet etmeyeceğine işarettir.

Rüyada çok büyük gemiye binmek hane içinde bir takım zorluklara düşeceğine, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, hakkı olanlara kavuşacağına delalet eder.

Rüyada denizde gemiye binmek kurulu düzeninin sürüp gideceğine, moralinin genel olarak yerinde olacağına, iş konusunda da istenilen başarıların elde edileceğine, çok büyük kazanç sağlanacağına tabir olunur.

Rüyada duran gemiye binmek sorunların ve problemlerin ortadan kalkacağına, hanesindeki birlik ve beraberliğin artacağına, aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine delalettir.

Rüyada dalgalı denizde gemiye binmek kendisini takdir edenlerin de, çekemeyenlerin de çoğalacağına, çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına ve bu sayede işlerini daha rahat ve kolay bir şekilde ilerleteceğine, maddi ve manevi olarak gücünü kaybedeceğine, ağız tadından ve neşesinden de olacağına inanılır.

Rüyada gemiye binmek ve inmek atacağı her adımı önceden düşüneceğine ve ailesini utandırmadan yaşayacağına, çok büyük başarılar kazanılacak işlere gireceğine, dostlardan zarar görüleceğine, çok sevilen birisinden çok kötü bir haber alınacağına işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.