Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada büyücü erkek görmek

Rüyada büyücü erkek görmek

Rüyada büyücü erkek görmek çok yıpranacağına, bunalıma gireceğine, başarısız olacağı duygusundan kurtulmaya çalışacağına, işlerde aksilikler yaşanacağına, kıran kırana bir mücadelenin ardından rakiplerin çok zarar edeceğine ve kısa süre içinde pek beklenmeyen bir performans sergileneceğine, bu performans sayesinde de iş konusunda teklif alınacağına, rüya sahibinin hayatının en güzel günlerini yaşayacağına, kurulmuş bir ortaklığın bozulacağına, daha önce yaşanmış bir hastalığın nüksedeceğine, sıkıntıların azalacağına, çevresinin kötü, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına böylece çok zor, sıkıntılı ve çetin günler yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada büyücü erkek gördüyseniz:

  • Eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz.

Rüyada büyücü erkek görmek stresten uzaklaşacağına, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, kudret sahibi olacağına ve tabiri caizse hiç kimsenin kendisiyle gerek meslekteki uzmanlığı gerekse maddi gücü bakımından boy ölçüşemeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendini büyücü olarak görmek hayatın kendisine şans ve kısmet getireceğine, karşısına uğur getirecek olan kişileri çıkaracağına, kırılacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına delalettir.

Rüyada büyücüyle konuşmak kendini motive ederek, gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına, sahip olunan şartlardan memnuniyet duymadığı için sinirli ve agresif bir tavır içinde olacağına, malından ve parasından kaybedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada göğsü büyümek verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, çok büyük bir sevinç duyulacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, halinin vaktinin iyi olacağına ve besmele çekerek atacağı yeni adımlarla muradına ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada büyücüden kaçmak sözler sarf edeceğine ya da bu türden bazı hareketlerde bulunacağına, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına, kötü gününden de geri duracağına rivayet etmektedir.

Rüyada büyücü öldürmek insanlara kötülük eden imansız bir kişinin alt edilmesine, nankörlüğe ve vefasızlığa uğrayarak kendisi için çok ağır sayılacak olaylar yaşayacağına, çekilen yükün hafifleyeceğine, kazancın artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendini büyücü görmek kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine, sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacağına, çeşitli mallara sahip olacağına ve çok kısa süre içinde çok büyük başarılar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada büyücü kadın görmek para kazanmaya ve istediği şeyleri gerçekleştirmeye başlayacağına, yardımcı tuttuğu bir işte çok rahat edeceğine, ancak daha sonra yardımcısından ihanet göreceğine, uzun soluklu bir çalışmanın yarıda kesileceğine ya da askıya alınmak zorunda kalınacağına, güzel, olumlu ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına, sevdikleri ile kavuşacağına, hasret gidereceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.