Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada böbrek ağrısı çektiğini görmek

Rüyada böbrek ağrısı çektiğini görmek

Rüyada böbrek ağrısı çektiğini görmek kişinin seçeceği meslekte isim yaparak herkesin takdirini, saygısını toplayacağına, yeni bir karar alma sürecine girileceğine, mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, sözünde duracağına, hep dua edeceğine, sorunların çabucak atlatılacağına, haram maldan ve helal olmayan kazançtan geri duracağına, elden çıkan malların geri kazanılacağına ve yaşanan eksikliklerin giderileceğine, elinin bollaşacağına, rızkının da genişleyeceğine delalet eder.

Rüyada böbrek ağrısı çektiğini gördüyseniz:

  • Çok fazla önemsemediğiniz iş veya planlara, daha fazla ilgi göstermeniz ya da dikkat etmeniz durumunda çok önemli noktalara taşınabilirler.

Rüyada böbrek ağrısı çektiğini görmek ters giden olayların düzeleceğine, üzüntülerin son bulacağına, anne ve baba için çok güzel bir sürpriz gerçekleştirileceğine, haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına, hayırlı bir yola çıkılacağına,  bu yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine rivayet eder.

Rüyada böbrek ağrısı görmek sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, hayallerinin birer birer gerçekleşeceğine, insanların ortaklıklarını bitirme kararı alacağına yorulur.

Rüyada ağrısız diş çektirmek sorunlu bir akrabanın yardımına koşulacağına, dertlerin biteceğine, sorunların aşılacağına, sıkıntılarının gittikçe daha kötü bir hal alacağına işarettir.

Rüyada diş ağrısı çektiğini görmek evinde bereketin, keyfin, ağız tadının ve mutluluğun hâkim olacağına, kendini uzun uzun tenkit edeceğine, eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada ağrı çeken birini görmek hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, yapılan dedikodulara malzeme olması sebebiyle insanlardan uzak duracağına, beklemediği bir anda kazanacağı mala ve karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmete işaret ederken çok daha az sayıda balık görmesi, beklediği maddi kazanca ulaşamayacağına işarettir.

Rüyada ağrıyan diş çektirmek ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine, çok büyük ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, ancak rüya sahibinin, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerin devam edeceğine delalettir.

Rüyada başkasının diş ağrısı çektiğini görmek bazı kişiler ile iş ile ilgili ortaklıklar kurulacağına, sahip olduğu yetenek ve başarıları sayesinde çok iyi işlere gireceğine, kendisine büyük bir mutluluk kazandıracak bir haber alacağına, Allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine delalettir.

Rüyada diş ağrısı çeken birini görmek gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile dünyaevine girileceğine, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, zorlukların, sıkıntıların, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments