Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada birinin tacize uğradığını görmek

Rüyada birinin tacize uğradığını görmek

Rüyada birinin tacize uğradığını görmek diploması ile gurur duyacağı gibi çevresinde de büyük itibar göreceğine, çok sevineceğine, hayatın kolaylaşıp, güzelleşeceğine, bazı konularda işleri için doğru kararlar vereceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına, çok rahat edeceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, güzel huylarının değişeceğine, gözünü bürüyen para hırsı nedeniyle iyi niyetlerinin bozulacağına, çok büyük ve zor işlerle uğraşmak zorunda kalacağına, karşısına çıkan olaylardan ötürü çok üzüleceğine, zarar edilen dönemlerin yakında biteceğine yorulur.

Rüyada birinin tacize uğradığını gördüyseniz:

  • Kendinize hakim olmayı başarabilirseniz, aslında son dakika değişikliklerinin faydasını görebilirsiniz.

Rüyada babanın tacizine uğramak aile içinde bastırılması ve dışarıya sezdirilmemesini icap edecek bir gelişmenin yaşanacağına, alınacak kararlar doğrultusunda büyük başarı sağlanacağına, ekmeğinin verimli olacağına delalet eder.

Rüyada bir erkeğin tacizine uğramak dertlerinin şifasını bulacağına, üzüntülü günlerin  sona ereceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, emeklerinin boşa gideceğine rivayet eder.

Rüyada yaşlı adamın tacizine uğramak Allah’ın emrettiklerine bağlı kalacağına, dini vecibelerini yerine getireceğine, çok büyük sıkıntılar çekileceğine, varlık ve bolluk içinde bir hayat süreceğine tabir olunur.

Rüyada tanıdığın birinin tacizine uğramak gelecekle ilgili olarak verilecek kararların hayat içerisinde çok büyük bir etki yaratacağına, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına, hayırlı çalışmalar ve atılacak doğru adımlar sayesinde çok kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada çocuğunun tacize uğradığını görmek daha sonra da bunun meyvelerini toplayacağına, çok zor günler geçireceğine, üzüleceğine ve yıpranacağına, uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada tacize uğradığını görmek ticaretin açılacağına, sermaye kaybedeceğine, maddi anlamda zayıflayacağına, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine, bazı konularda önayak olunacağına delalet eder.

Rüyada erkek tarafından tacize uğramak kapanan kapıların açılacağına, yaşam isteğinin ve enerjisinin de baki olacağına, maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, zor zamanların geride kalacağına alamet eder.

Rüyada kadın tarafından tacize uğramak çok hayır duası alacağına, ancak daha sonra bu kararı düzelteceğine, kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments