Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada birinin ağıt yaktığını görmek

Rüyada birinin ağıt yaktığını görmek

Rüyada birinin ağıt yaktığını görmek elde bulunan imkânların çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, ferahlığa çıkacağına, sağlığını da kaybedeceğine, bir sebeple bazı kişilerle görüşüp çıkış yolları arayacağına, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına, yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, çok büyük bir sevgi ve azimle ibadetlere devam edileceğine, yıllar boyunca bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, sorunların yakında son bulacağına, iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, mutlu bir ruh haline girileceğine ve olumlu eleştirilere maruz kalınacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin ağıt yaktığını gördüyseniz:

  • Tüm gerçekleri bilmeden bazı tezler geliştirmek doğru olmayabilir.

Rüyada ağıt yakanı görmek kişinin uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına, geçim derdi çekeceğine ve maddi anlamda ciddi bir güç kaybı yaşayacağına, çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine, bu sayede sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına rivayet eder.

Rüyada ağıt yakmak ağlamak çok mutlu olunacağına ve sorunların yakın zaman içinde biteceğine, kişinin dar günler için kenara para atmaya çalışacağına, en kısa zamanda ayağa kalkacağına delalet eder.

Rüyada ağıt yakıldığını duymak rüya sahibinin rahat bir hayata kavuşacağına, yaptığı hataları düzelteceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının ortadan kalkacağına, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı da başaracağına alamet eder.

Rüyada ağıt dinlemek işlerin düzeleceğine ve parasal olarak çok iyi olunacağına, sorunlarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, endişe ettiği konularda çok güzel adımlar atacağına, çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine, kendisini büyük bir boşluk içinde bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada ağıt duymak iş hayatında bu kişileri yanına almak için elinden gelen herşeyi yapacağına, işlerini yoluna sokacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme gireceğine, daha sonra çok iyi bir hale geleceğine, hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına, hayatta yalnız kalacağı için ruhsal olarak kötü bir dönem geçireceğine delalettir.

Rüyada ağıt yakarak ağlamak onu yapmadığı şeylerden sorumlu tutacağına, sonradan da haksız olduğunu göreceğine, başarısız ve mutsuz olacağına, uzaktan haberler işiteceğine delalet etmektedir.

Rüyada ağıt yakan birini görmek sürekli koşturmasına sabırla ve azimle çalışmasına rağmen çok fazla ileri gidemeyeceğine, ağız tadına, keyfe, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, borçlarını ödemeyi başaracağına, iş sahibi olacağına ve geleceği için yaptığı planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine, bolluk ve bereket içinde yaşanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ağlamak ağıt yakmak işinin gücünün rast gideceğine, ticaretinin açılacağına, hayatındaki kasırgaların ve fırtınaların dineceğine, içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine yorulmaktadır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sude

Rüyamda kiracımız evin avlusunu yıkıyordu (bahçenin avlusu beyaz fayanslı normalde olduğu gibi)ve biryandan hem üzülüp ağlıyor biryandan ise ağıt yakıyor dilini bilmediğim için ne söylediğini anlamıyorum fakat sanki bize kırılmış ve o yüzden üzülüp ağıt yakıyordu(kiracımız hiç kimsesi olmayan fakir ve tek başına yaşayan yaşlı suriyeli bir kadın iyi anlaştığımız bir insan)hayır olsun yorumlarmısınız