Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada birine hayır vermek

Rüyada birine hayır vermek

Rüyada birine hayır vermek endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, çok büyük bir ortaklığa gireceğine, çok büyük sıkıntılar çekeceğine, yakaladığı bütün fırsatların boş çıkacağına, sıkıntılarından arınacağına, kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine, kişinin hayat sevincinin artacağına, kendisini daha iyi hissedeceği güzel bir döneme gireceğine, ailesini de inançlarına uygun şekilde yönlendirerek, evlatlarını bu şekilde yetiştireceğine, doğru yatırımlar yapacağına, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine tabir olunur.

Rüyada birine hayır vermek gördüyseniz:

  • Yeni bir yöne doğru ilerleyebilirsiniz.

Rüyada birine hayır vermek rızkının kesileceğine, güzel günlerinin geride kalacağına, küs olduğu bir kişiyle yeniden barışma, rüya sahibinin aksiliklerle ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada hayırlısını istemek hayallerini gerçekleştirmek için beklediği önemli ve büyük fırsatlar yakalayacağına, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine, keyfinin ve ağız tadının kaçacağına alamet eder.

Rüyada hayırlı haber almak büyük fırsatlar elde edeceğine, işlerinin hep yolunda gideceğine, dedikoduların hat safhaya ulaşacağına ve tüm bunların kişinin hem sosyal, hem de iş hayatını olumsuz yönde etkileyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölüye hayır yapmak beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına ve yüzünün güleceğine, sıkıntının kısa süre içinde sona ereceğine, problemlere çözüm bulunacağına, geleceğinde makam olarak da, maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine rivayet eder.

Rüyada hayırlı olup olmadığını görmek stresli günler yaşaması yüzünden de moralsiz olacağına, işlerin yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, hem işi hem de özel hayatı hakkında kararlar vermesini gerektiren gelişmeler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada hayır için para vermek hiçbir eksiğinin bulunmayacağına, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine, hiç tatmadığı heyecanları tadacağına ve bilmediği duyguları öğreneceğine delalet eder.

Rüyada hayır yemeği vermek iş alanında atılım yapmakta gözü pek davranılacağına, korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine, karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada hayır yapmak iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, ticaretinin açılacağına, hayatının güzelleşeceğine, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına delalettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments