Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bir oda dolusu kedi görmek

Rüyada bir oda dolusu kedi görmek

Rüyada bir oda dolusu kedi görmek dertlerine derman bulacağına, hayalindeki herşeye yakın zaman içinde kavuşacağına, uğursuzluklarla karşılaşacağına, hayal kırıklığına uğrayacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, zengin olmasa da, kimseye muhtaç olmadan huzur içinde bir hayat süreceğine, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, ağız tadının ve keyfinin bozulacağına, bir sebeple borcun gittikçe artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir oda dolusu kedi gördüyseniz:

  • O ise size yeterince anlayış göstererek ona da ilgi göstermenizi bekliyor.

Rüyada oda dolusu kedi görmek karşı cinsten olan kişilerden gördüğü ilginin de her geçen gün büyüyeceğine, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına, bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine ve zenginliğe sahip olunacağına yorulur.

Rüyada bir oda dolusu kedi görmek kefil olduğu insanlardan zarar göreceğine, aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına, geçmişte uğradığı haksızlıklardan dolayı kendisinden af dileyecek insanlara, düşmanlardan uzak, tamamen huzur dolu bir ruha sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir oda dolusu balık görmek yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine ve çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, yatırımlarından istediği kazancı elde edemeyeceğine, sorunların daha hızlı ve daha başarılı şekilde çözüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada oda dolusu erzak görmek emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, onlarla doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına, işlerinin günden güne daha da bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir oda dolusu sinek görmek kendini eli kolu bağlı hissedeceğine, hayırlı olarak gelecek haber ile çok hızlı bir şekilde işe koyulacağına, atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına ve tüm zararlarını telafi edeceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine inanılır.

Rüyada bir oda dolusu altın görmek stres nedeniyle uzun zamandan beri yaşanan bir sağlık sorununun tedavisi için bir hekime başvurulacağına, dünya hayatında istediği rahatlığı, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına, yaşanan kötü olayların unutulacağına ve hayallerin gerçekleştirileceğine işaret eder.

Rüyada bir oda dolusu buğday görmek elindekileri kaybedeceğine, maddi zarara uğrayacağına, kendisine bir çiftlik evi alacağına, sevdiği kişilerle arasının açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada oda dolusu buğday görmek sıkıntılarından kurtulacağına, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine, kötü günler için daima kenarda para tutacağına, zararın gittikçe daha da artacağına delalettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments