Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bir kişinin duasını almak

Rüyada bir kişinin duasını almak

Rüyada bir kişinin duasını almak şansının ve kısmetinin açılacağına, kaderinin yüzüne güleceğine, el attığı birçok işte zarar edeceğine, sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına ve sevineceğine, Allah’ın emrettiklerine bağlı kalacağına, hisleri ile hareket etmesi yüzünden hatalara karşı açık olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, çok büyük atılımlar yapacağına ve bu atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde ortadan kaldıracağına, başarı getirecek ve kariyer basamaklarını hızla tırmanılmasını sağlayacak bir karar verileceğine, kaçırılan bir fırsatın farklı bir teklif olarak tekrar yakalanacağına işaret eder.

Rüyada bir kişinin duasını almak gördüyseniz:

  • Çevrenizde size yardım etmek isteyen veya bir şekilde yardımı dokunabilecek olan kişiler olabilir.

Rüyada ölen kişiye dua etmek devletle ve mahkemelerle başının derde gireceğine, karşılaştığı güçlükler ne olursa olsun kişinin asla yenilmeyeceğine, arkadaşlardan birinin sıkıntı yaratacağına, haneye bazı kötü niyetli kişilerin gireceğine işaret eder.

Rüyada ölen kişiye dua okumak yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine, alacağı kötü ve kendisine çok büyük zarar verecek olan bir haber yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, işlerinin bir anda bozulacağına, rahata ve kolaylığa kavuşacağına yorulur.

Rüyada bir kişiye dua etmek olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, konuşmaz olacağına, çok büyük ve hayırlı adımlar atacağına işarettir.

Rüyada bir kişinin duasını almak çalışmalarının kazanacağı başarı ile işadamlarının dikkatini çekeceğine, heyecanlanmasına vesile olacak olaylar yaşayacağına, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın da artacağına delalet eder.

Rüyada ölen kişinin dua ettiğini görmek bazı sırların açığa çıkacağına, sıkıntılı bir dönemdeyse feraha ereceğine, çalıştığına değeceğine alamet eder.

Rüyada ölmüş kişiye dua okumak onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, neşesinin, huzurunun, ağız tadının ve sağlığının da bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada dua kitabı dağıtmak içinin rahat edeceğine ve gözyaşının duracağına, rahat edeceğine, gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına, ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine, ancak hayırlı kısmet gelirse çok mutlu olunacağına işaret eder.

Rüyada kağıda yazılı dua görmek esenlik, rahatlık ve ferahlık bulacağına, ticaret ehli olacağına, hayatı ile ilgili hem yeni planlar yapacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments