Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bir kadını gelinlikle görmek

Rüyada bir kadını gelinlikle görmek

Rüyada bir kadını gelinlikle görmek kişinin hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine, maddi açıdan güçsüz bir döneme girileceğine, diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına, çok büyük bir çalışma temposu içine gireceğine, yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına, elde avuçta bulunan paralar ile girilen işte meslek açısından çok üst noktalara gelineceğine, hem işinde başarılı olacağına, de hem makam ve itibarının hem de zenginliğinin çoğalacağına işaret eder.

Rüyada bir kadını gelinlikle gördüyseniz:

  • Bazı kişiler sizinle görüşme konusunda isteksizlik gösteriyorsa ilişkiyi gözden çıkarma zamanı gelmiş olabilir.

Rüyada evli bir kadını gelinlikle görmek hikmet sahibi olacağına, hatırı sayılır bir maddi varlığa sahip olunacağını ve dünyadaki her zevkten tadılacağını, sağlıklı, neşe dolu günler geçirileceğini müjdelediği gibi, evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına, onunla ağız tadını, muhabbeti, uyumu, anlayışı, karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına alamet eder.

Rüyada hamile kadını gelinlikle görmek bir sebeple işlerinde zamanlama hatası yapacağına, atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına, kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına ve ele birçok fırsat geçirileceğine yorulur.

Rüyada yaşlı kadını gelinlikle görmek maddi ve manevi açıdan çok zarar görüleceğine, karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına, kazancının eksileceğine, çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine ve bu iş ile birlikte hayatının çok büyük bir hız kazancağına delalettir.

Rüyada evli kadının gelinlik görmek sıkıntılarla karşı karşıya kalınacağına, dünya mallarının ve nimetlerinin en iyilerine ulaşacağına, toplumda yükseleceğine alamet eder.

Rüyada hamile kadının gelinlik giydiğini görmek gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine, sağlık konusuna sıkıntı olmasa da, maddi sorunların ve iş yaşantısındaki olumsuzlukların kişiyi çok fazla yıpratacağına, rakiplerin ve çekemeyenlerin bu sayede yenilgiye uğratılacağına yorulur.

Rüyada evli bir kadının gelinlik giymek konuşmaz olacağına, iş konusunda sürekli yardım edeceğine, bildiklerini ve deneyimlerini onunla paylaşacağına, büyük üzüntülere sebep olacağına yorulmaktadır.

Rüyada yaşlı kadını gelinlikli görmek hayır getirecek bir ortaklığa girileceğine, doğru olanı seçeceğine ve aldığı kararların kendisini ileri taşıyacağına, çeşitli kişilerden ve işi bilen insanlardan fikir alacağına yorulmaktadır.

Rüyada gelinlikli kadın görmek verilen görevi yerine getirmek için gereken imkânların sağlanamayacağına, sevinileceğine, yakalayacağı fırsatların kıymetini bilemeyeceğine, maddi olarak güç kaybedeceğine, bu nedenle de zorluklarla mücadele etmek zorunda kalacağına işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.