Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada beze görmek

Rüyada beze görmek

Rüyada beze görmek üzerinde kafa yoracağına, kendisinin ve ailesinin geleceğine odaklanarak çözümler bulacağına, az sayıda yılan kusmanız ise sıkıntınızın çok olmadığına veya olmayacağına, rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına, iş hayatı ile ilgili bazı adımların atılacağına, kendisini kısa yoldan rahat ve lüks bir hayata kavuşturacak bir meslek edineceğine, sorunların günden güne azalacağına, iş hayatında rahat bir nefes alınacağına, yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada beze gördüyseniz:

  • Fiziksel ihtiyaçlarda olduğu gibi, manevi veya duygusal ortamlarda da insani prensipleri aklınızda tutun veya ruhsal uyuma daima dikkat edin.

Rüyada beyaz beze sarılmak karşısına çıkacak sorunları, zorlukları ve dertleri de Allah’ın yardımı ile aşmayı bileceğine, dertlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, inanca ve cesarete sahip olacağına bu sayede saygınlığının artacağına işaret etmektedir.

Rüyada kafada yağ bezesi görmek zorluklar ve sıkıntılar yaşayacağına, helal ekmek yeneceğine, kazancını günden güne daha da arttıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada koltuk altında beze görmek ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, kazandığı paradan ve elde ettiği maldan gereken hayrı göremeyeceğine, büyük sıkıntılar yaşayacağına ve iş hayatı içindeki başarıların değerini yitireceğine delalet etmektedir.

Rüyada yağ bezesi sıkmak bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına, kısa sürede başarısının artacağına, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada boynunda beze görmek sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine, işlerinin çok büyük bir şekilde sıkıntıya gireceğine, ne kadar çok istenirse istensin hayallerin bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine işaret eder.

Rüyada göğsünde beze görmek kötü gidişe dur denileceğine, çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için bu kişiden yardım alınacağına, sıkıntılı durumların üstesinden gelineceğine alamet etmektedir.

Rüyada hamurdan beze yapmak iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına çok üzüleceğine, dertlerin bitip huzura erileceğine, yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, geleceği için faydalı adımlar atacağına rivayet eder.

Rüyada hamur beze görmek iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına, mutlu ve huzurlu olunacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments