Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada beygir görmek

Rüyada beygir görmek

Rüyada beygir görmek birden fazla uğraşı olduğu için konsantrasyon sorunları yaşayacağına, rahatlık sıhhat ve huzur içinde olacağına, onları gerektiği gibi değerlendiremeyeceğine, her geçen gün kendisini yetiştireceğine, bazen de eşlerden birinin hastalık nedeniyle bir süre zor günler geçireceğine, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, amaçlarının da gerçekleşeceğine, sorunlarının gün geçtikçe daha da artacağına, işlerinin açılacağına, kazancının artacağına, hayatının da düzene gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada beygir gördüyseniz:

  • Elinize geçen bilgileri veya haberleri hızla değerlendirip işe koyulmak yerine, doğruluklarını veya detaylarını öğrendikten sonra harekete geçebilirsiniz.

Rüyada siyah beygir görmek isminden sıkça söz ettireceğine, rüya sahibinin rahat bir hayata kavuşacağına, hiç istemediği halde zor bir işin altına gireceğine alamet eder.

Rüyada beyaz beygir görmek zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine işaret eder.

Rüyada beygire binmek hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, yüzünün hep güleceğine, maddi kayıpların sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada beygir görmek yepyeni biri haline geleceğine, sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, bereketli işler yapılacağına, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine, evdeki hesabın çarşıya uymayacağına ve bu nedenle de gerek maddi gerekse manevi anlamda zarara uğrayıp çok kötü günler geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kırmızı beygir görmek gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, yeni bir iş kapısı bulunacağına, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine ve kendisine ne daha az ne de daha fazla kazandırmayacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments