Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada belediyede çalıştığını görmek

Rüyada belediyede çalıştığını görmek

Rüyada belediyede çalıştığını görmek büyük üzüntüler yaşayabileceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, gergin ve baskı içinde zor günler geçireceğine, çevresinin genişleyeceğine, planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, başarılarının artacağına, variyetini çoğaltacağına, işlerinin yolunda gideceğine, şansının hep açık olacağına, sahip olduğu mal varlığını başkalarına kaptıracağına, hakkını koruyamadığı gibi, ailesinde de sözünü dinletemeyen biri haline geleceğine, zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine işarettir.

Rüyada belediyede çalıştığını gördüyseniz:

  • Yaşam tarzınızı değiştirmek istiyorsunuz.

Rüyada belediyede çalıştığını görmek sıkıntılı bir dönemden geçeceğine, hayatı içinde ister istemez bazı kritik durumlar ile karşılaşacağına, başına bir şey gelmemesi için Allah’a yalvaracağına ve her zaman şükredeceğine, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına alamet etmektedir.

Rüyada belediye binası görmek dertlerine çareler, sorunlarına da çözümler bulacağına, gücünün, kudretinin yerine geleceğine, gerekirse bulunduğu ortamı terk edeceğine ya da kendisini azarlayan kişiye karşılık vereceğine ve bu şekilde insanları vazgeçirmeye ve kendisinden uzaklaştırmaya çalışacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendini belediye başkanı görmek rızkının azalacağına, ticarette şansının düşeceğine, çok rahat edeceğine, yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına, gireceği işlerde başarının uzak olmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada belediye zabıtası görmek emin olduğu, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine, akraba çevresindeki sorunların giderileceğine, her nimetin lezzetine varacağına işaret eder.

Rüyada belediye otobüsüne bindiğini görmek sevinçli bir hayat süreceğine, yaptığı işlerden çok para kazanacağına, kendine olan öz güvenini kaybedeceğine ve bir daha cesaret edip büyük adımlar atamayacağına tabir olunur.

Rüyada belediye başkanıyla tokalaşmak elinde bulunan imkânların bazı kişiler tarafından kötüye kullanılmak isteneceğine, huzur kaçıran olayların sona ereceğine, tanıdık vasıtası ile hayırlı bir iş kapısının açılacağına, çevresinde olan bitene karşı daha bir dikkatli olacağına yorulur.

Rüyada belediye görmek huzuru bozulan rüya sahibinin yanlış adımlar atacağına, zor zamanların, sıkıntıların ve parasızlığın geride kalacağına, işlerinin büyüyeceğine ve çok iyi kişilerle iş ortaklıkları yapıp, onlar sayesinde borçlarından kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada belediye başkanıyla öpüşmek hiçbir zaman parasız pulsuz kalmayacağına, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, geçirdiği zor zamanların sona ereceğine, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments