Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bel ağrısı görmek

Rüyada bel ağrısı görmek

Rüyada bel ağrısı görmek ortaya çıkan kötü durumlardan ötürü bazı olaylar yaşanacağına ve bu olaylardan çok etkilenileceğine, rahatsızlık duyulacağına, fakir ise açılacak şansı ve artacak geliri ile beraber daha refah içinde bir hayata kavuşacağına, bir sebeple aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşayacağına, rüyayı gören kişinin hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, hayali kurulan çalışmalara ve projelere bu sayede kavuşulacağına, iş konusunda kısmetin açılacağına, ferahlığa çıkılacağına, elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, yeni bir yol çizileceğine, anlaşmazlıkların baş göstereceğine, kişinin kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına delalet etmektedir.

Rüyada bel ağrısı gördüyseniz:

  • Politik olmak sizin yararınıza olacak.

Rüyada bel ağrısı çekmek verilen sözlerin uğranacak bir kriz nedeniyle tutulamayacağına, güzel giden bir ilişkinin bozulacağına, haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine, okumuş, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine, kul hakkına girmeyeceğine, hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada bel ağrısı hissetmek endişe ettiği konularda olumlu ya da olumsuz bir adım atacağına, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına ve herhangi bir iş için bir karar vereceği zaman oturup uzun uzun düşüneceğine, insanlar arasında çok saygın bir yere gelineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bel ağrısı görmek karşısına çıkan bazı sorunlar yüzünden elinde bulunan kazancın neredeyse tamamını harcayacağına, tahmin etmediği bir yerden büyük bir zarar edeceğine, rızkının genişleyeceğine, parasının ve malının da artacağı işler yapacağına, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine işaret eder.

Rüyada bellenmiş bahçe görmek yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulacağına, önümüzdeki günlerde bir sıkıntı atlatacağınıza, araba alınacağına, çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine tabir olunur.

Rüyada bele sarılmak rüya sahibinin eğlenceli günler geçireceğine, hayatı boyunca atlatamayacağı kadar büyük ve ciddi sorunlar yaşamayacağına, pürüzlü durumları halletmek için aile üyelerini ikna etmek isteyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bele ip bağlamak borçlarının azalacağına, geçim sıkıntısının bitip, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, kişinin daha önce hiç yaşamadığı kadar rahat koşullarda yaşayacağına, maddi anlamda güçleneceğine, ağlayacağına, moralsiz ve tatsız günler geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada belçikaya gittiğini görmek eline güzel fırsatların geçeceğine ve hiçbir eksiğinin ve derdinin de kalmayacağına, işlerindeki verimin her geçen gün daha fazla artacağına, sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine inanılır.

Rüyada bel ölçmek manevi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşeceğine, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına, mali krize gireceğine, parasız, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına, çaresiz ve çözümsüz kalacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments