Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bebeğin kakasını yediğini görmek

Rüyada bebeğin kakasını yediğini görmek

Rüyada bebeğin kakasını yediğini görmek önemli fırsatları değerlendirmek yerine hevesle hareket edileceğine, helal lokma yiyen rüya sahibinin rızkının da sürekli artacağına, elinde bazı büyük projelerin yönetimi ile ilgili bilgiler ulaşacağına, bu projelerden birinin başına kendisinin getirileceğine, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine, gelir elde edeceğine, geçim sıkıntısından kurtulacağına, gelecek ile ilgili kurulan tüm planların gerçekleşeceğine ve hayırlı bir kısmete, rüya sahibi evliyse, evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, ona şifa olmayacağına, yolunda ve güzel giden hayatının bozulacağına, olumsuzlukların peşin sıra geleceğine tabir olunur.

Rüyada bebeğin kakasını yediğini gördüyseniz:

  • Dağınık düşünceler, bir araya getiremediğiniz bir sürü ufak-tefek işinizin birikerek bir çığ gibi üzerinize yıkılma korkusu sizi tedirgin bir havaya sokuyor.

Rüyada bebeğin kakasını yediğini görmek eski arkadaşlarından bir kısmıyla da görüşmeyi keseceğine, bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine ve zenginliğe sahip olunacağına, içine düşeceği sıkıntılardan kurtulması ve rahat bir nefes alması için destek olacağına yorulur.

Rüyada birinin kaka yediğini görmek ezilmeden, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, yorucu ve yıpratıcı bir dönemin sona ermesi ile büyük bir rahatlığa ve huzura kavuşulacağına, sevdiği bazı kişileri kıracağına ve bu yüzden uzun bir süre boyunca üzüntü çekeceğine delalettir.

Rüyada kaka yediğini görmek yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine ve rakiplerine çok büyük bir fark atacağına, zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına, alacağı sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının kaka yediğini görmek rüya sahibinin aile bireylerden birinin vefat edeceğine, aile hayatına adım atılacağına, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, yapacağı kusur nedeni ile toplumdaki güzel yerini kaybedeceğine, insanlar arasındaki iyi imajının sarsılacağına delalet eder.

Rüyada bebek bezinde kaka görmek zarar etme riskini en aza indireceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, ailesinin geçimini sağlayamaz ve onların karnını doyuramaz olacağına, hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine delalet eder.

Rüyada bebek kakasini temizlemek kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına, kalabalık ve eğlenceli bir mekâna gireceğine, kardeşlerin arasına para ile ilgili bir sıkıntı gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada kakasını yapmış bebek görmek eş, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine, çeşitli küçük sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğine, kazancının çok daha fazla olacağına delalet eder.

Rüyada bebek ve kaka görmek iş hayatında ve aile hayatında çok sağlam işlere imza atacağına, büyük bir sıkıntısını ve sorununu çok büyük çaba sarfederek çözüme kavuşturacağına ve çok rahat bir duruma gelmesine yardım edeceğine, her geçen gün daha da iyileşerek umutlanacağına, moral veren yakınları sayesinde kısa süre sonra tamamen ayağa kalkıp, işlerin başına geçeceğine, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments