Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bakire görmek

Rüyada bakire görmek

Rüyada bakire görmek parasının üstüne para ekleyeceğine, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, sorunların yakın zaman içinde artacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker biteceğine, birçok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, kendisini üzen şeyleri teker teker hayatından çıkaracağına, böylece uzun zamandan beri birlikte olduğu kişiyi çok sevindireceğine, ona emek vereceğine, tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle onu yanında barındıracağına, son anda alınacak karar nedeni ile uzun bir zaman seyahat yapılmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bakire gördüyseniz:

  • Bazı köprüleri yıkmak durumunda kalabilirsiniz.

Rüyada bakireliği bozulmak çok büyük ve güzel çalışmalara imza atılacağına, kısmetlerinin zengin, asil kimselerden çıkacağına, kişinin eski aşkına geri döneceğine rivayet eder.

Rüyada bakirelik kanı görmek maddi anlamda refahının yerinde olacağına, kazancının bol olacağına, bir iş ortaklığı kurup çok hayırlı işlere girileceğine ve kazanılacak para ile yardıma muhtaç insanlara da çok büyük yardımda bulunacağına rivayet eder.

Rüyada bakire olmayan birini görmek işten yana kısmetinin kapanacağına, makam ve kariyer sahibi olunacağına, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına alamet eder.

Rüyada bakire bozmak hayallerini ve ideallerini gözden geçirdiği bu süreçte yepyeni kararlar alarak, hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine, sorunlar ve sıkıntılar ile baş etmekten ötürü çok büyük manevi sorunlar ile karşılaşacağına, yaşadığı sorunlardan ötürü aile hayatında huzursuzluğun başgöstereceğine, sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına, çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine yorulur.

Rüyada bakire bir kızın hamile olduğunu görmek rüyayı gören kişinin sabrının zorlanacağı olaylar yaşayacağına, çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına yorulmaktadır.

Rüyada bakire kızın hamile olduğunu görmek destek vereceği düşünülen bir kişiden destek görülmeyeceğine ve büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, ruhunu tüm kötülüklerinden arındıracağına, takdir toplayacağı ve rütbe alacağı işler yapacağına delalettir.

Rüyada bakirelik bozmak kendisine karşı kötü sözler sarfedileceğine, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine ve herhangi bir hastalık ile bir sorun yaşamayıp çok sıhhatli olacağına alamet eder.

Rüyada bakire olmadığını görmek darlığa düşeceğine ve düzeninin bozulacağına, çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bu çalışmaların ekmeğini yiyeceğine, hayır getirecek bir konuda çalışacağına, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, rahata ereceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments