Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada babanın uyuduğunu görmek

Rüyada babanın uyuduğunu görmek

Rüyada babanın uyuduğunu görmek işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, işlerini, yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, yarattığı farklılığı kullanarak işlerini çok iyi bir noktaya getireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına, onu yorgun ve hasta bir görüntüye getireceğine, kısa sürecek olan bir projenin bazı aksaklıklar yüzünden gitgide uzayacağına, ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına, tabiri caizse yüzünün düşmesine neden olacağına, sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine işarettir.

Rüyada babanın uyuduğunu gördüyseniz:

  • Hak ettiğiniz saygı veya takdiri görebilirsiniz.

Rüyada babanın uyuduğunu görmek onların gittiği yolu izleyerek kazanç elde edeceğine ve sonradan da insanlara karşı rezil olacağına, hem moral hem de çareler bulacağına, zarar ettiği işlerde çok büyük rahatlıklar yaşayacağına, elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine rivayet eder.

Rüyada babasının uyuduğunu görmek Allah’ın izni ile her zaman başarılı ve bol rızklı olacağına, maddi ve manevi olarak elinden gelen herşeyi yerine getireceğine ve akrabasının sırtından çok büyük bir yük alacağına, her zaman ilkelerinden ve doğru bildiklerinden şaşmadan yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada babayla uyumak kazancın düşeceğine, huzurun, keyfin ve ağız tadının kaçacağına, evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada babasıyla uyumak düşmanlarını yenecek, rakiplerini de alt etmek için ihtiyacı olan maddi güce, inanca ve cesarete sahip olacağına, zor zamanlar ve musibetler ile karşılaşılacağına, borcunun çok olacağına rivayet eder.

Rüyada bir bayanla uyumak ticaretinin genişleyeceğine, ailenin dağılmasına veya ciddi hasar görmesine, iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada mezar üstünde uyuduğunu görmek problemlerini kısa sürede çözüme kavuşturacağına, gittiği yolda yalnız kalacağına, kazandıkları ile çok daha büyük çalışmalara girip yardım isteyen ve çok sıkıntılı durumlarda olan insanlara çok büyük destekte bulunacağına tabir olunur.

Rüyada yeşillikte uyumak yoğun bir çalışma döneminin ardından tatile çıkılacağına, maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, iş hayatında saygı göreceğine inanılır.

Rüyada bir erkeğin omzunda uyumak kişinin fırtınalı günler yaşamaya başlayacağına, borçlanacağına, hastalanacağına, üzüleceğine, geçim derdinin de ortadan kalkacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kazancın artacağına ve huzurlu, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın

2 yorumlar

  1. Ben rüyamda babamın abimin odasının kapısında uyduğunu gördüm eşyalar valizler vardı yanında daha sonra babamı uyandırdım neden uyuyorsun baba dedim uyuya kalmışım kızım dedi sonrasını hatırlamıyorum

    • Rüyanız hayır olsun,
      Görülen rüya rahatlığa, neşeye ve sevgiye yorulur. Rüya tabirine göre aile içerisindeki herkesin sayesinde rahat edeceğine; neşesinin, huzurunun, ağız tadının ve sağlığının hiç bozulmayacağına; manevi açıdan huzuru sevdiği insanlarla beraber vakit geçirmekte bulacağına işarettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.