Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada asker ordusu görmek

Rüyada asker ordusu görmek

Rüyada asker ordusu görmek hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına, torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına, yapılan işin bol kazanç getireceğine, sevilen kişilerle bazı konularda ters düşüleceğine, işlerinin rast gideceğine, yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına, eğlenceli günler yaşayacağına, içini açmaya karar vereceğine rivayet eder.

Rüyada asker ordusu gördüyseniz:

  • Birçok olumlu değişiklik meydana gelebilir.

Rüyada ordu asker görmek yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına ve bu ortaklıktan çok büyük kazançlar elde edeceğine, seyahatlere katılacağına rivayet eder.

Rüyada bir ordu asker görmek gidilen yolda engel üstüne engelle karşılaşılacağına, yaptığı işlerin durma noktasına geleceğine, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine delalet etmektedir.

Rüyada asker ordusu görmek ne yapacağına karar veremeyeceğine, herhangi bir kaza ile ya da başka bir sorunla karşılaşmayacağına, çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine, sorunların tamamen ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada ordudan kaçmak berekete ve zenginliğe ulaşacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine, evli kişiler için ise, mutlu bir yuvaya sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada orduyla savaşmak endişelerin yerini mutluluğa bırakacağına, bugüne kadar gözünün önünde olduğu halde görmediği ikiyüzlü insanların varlığını öğreneceğine, gittiği yolda büyük ve iş dünyasında ses getirecek projelere imza atacağına işaret eder.

Rüyada karınca ordusu görmek çok büyük üzüntü duyacağına, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, emeklerinin, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına, sözleri tutulacağına işaret etmektedir.

Rüyada ordu evi görmek zenginlik kazanacağına, beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına, alacağı bazı kötü haberler yüzünden üzüleceğine, kendisi paralayacağına işaret eder.

Rüyada polis ordusu görmek işlerinin açılması sayesinde yeni ve daha büyük bir haneye geçeceğine, heyecan verici gelişmeler yaşayacağına, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine, kısmetinin açılacağına, borçlarının kapanacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments