Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada arkadan yapmak

Rüyada arkadan yapmak

Rüyada arkadan yapmak rahat bir hayatı olacağına, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve çok doğu bir kişi olacağına, zengin olunacağına, işlerin düzgün gideceğine, tecrübe sahibi bir kişinin yanında işe başlanacağına ve bu kimse sayesinde kısa sürede büyük deneyim elde edileceğine, mutlu ve huzurlu günlere kavuşulacağına, yakalayacağı fırsatların kıymetini bilemeyeceğine, gözünü bürüyen para hırsı nedeniyle iyi niyetlerinin bozulacağına işaret eder.

Rüyada arkadan yapmak gördüyseniz:

  • Beklediğiniz paraya kavuşabilir veya yüklü miktarda para ödemesi yapmak durumunda kalabilirsiniz.

Rüyada arkadan ilişki yapmak çok uzun zamandan beri tartışmalı olduğu bir kişi tarafından kötü bir duruma düşürülmeye ve zarara uğratılmaya çalışılacağına, elinde bulunan imkânların bazı kişiler tarafından kötüye kullanılmak isteneceğine, bir sebeple iş yapılan kişi ile aranın açılacağına, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına alamet eder.

Rüyada eşini arkadan yapmak hayır işleri yapacağına, huşu içinde devam edeceğine, büyük bir cesaret örneği göstererek ve ya Allah diyerek çok riskli işlere gireceğine işarettir.

Rüyada kadını arkadan yapmak büyük borçlar alınacağına, çok büyük ve sıkıntılı bir döneme girilecekken bir dostun yardım etmesi ile bu durumdan kurtulacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, verimliliğinin artacağına rivayet eder.

Rüyada arkadan yapmak anlaşmazlıkların baş göstereceğine, yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına, işlerinin büyük bir sıkıntıya gireceğine, sevdiği kişilerle arasının çok küçük bir sebepten ötürü bozulacağına alamet eder.

Rüyada arkadan konuşulduğunu görmek yakın bir arkadaşın başının sıkışması üzerine yardımına koşulacağına, çok daha güçlü biri haline geleceğine, kişinin nazar değmemesi için tahtalara vuracağına rivayet etmektedir.

Rüyada arkadan yanaşmak daha büyük başarılar kazandıracağına, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, maddi gücünün artacağına, unutulan bir sorunun başa bela olacağına rivayet eder.

Rüyada arkadan bıçaklanmak iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine, rahatsızlık veren bir olayın yaşanmasının önüne geçileceğine yorulmaktadır.

Rüyada arkadan konuşmak hem maddi hem manevi olarak büyük zorluklar yaşayacağına, hayatından yana hayır bulacağına ve rahatlığa ereceğine, çok üzücü olaylar ile karşı karşıya kalacağına alamet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments