Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada araba anahtarını vermek

Rüyada araba anahtarını vermek

Rüyada araba anahtarını vermek huzurlu ve sakin bir yaşama, işlerin yakın zamanda açılacağına, manevi rahatlamaya erileceğine, nişanlı veya sözlü kişilerin bu süreci fazlasıyla uzun tutmalarından dolayı ilişkilerinin eski canlılığını yitireceğine, gergin anların nişan atma veya söz bozma durumlarına neden olacağına, rahatlık içinde yaşayacağına, gittiği yolda yalnız kalacağına, bazen de kişinin bir tehlike ile karşı karşıya kalacağına, manevi açıdan tatmin olmanın ötesinde, maddi olanaklarının da tahmininden çok daha fazla artacağına, atılan adımların pek yarar getirmeyeceğine, aksine büyük zarar görülmesine sebep olacağına alamet eder.

Rüyada araba anahtarını vermek gördüyseniz:

  • Maddi alanda da akılcı olmalısınız.

Rüyada anahtar ve araba görmek dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına ve onlarla hep iyi geçineceğine, faydalı şeyler yapacağına, helal lokma yiyeceğine, aile hayatında birlik ve beraberlik içinde olunacağına alamet eder.

Rüyada araba ve anahtarını görmek manevi yönlerinin güçleneceğine bu sayede bedenin de şifa bulacağına, verilen sözlerin tutulamayacağına, arabuluculuk yapılacağına ve dört duvar arasında kalması istenen bir olayla ilgili ağzı pek sıkı olmayan bir kişinin kulağının çekileceğine alamet etmektedir.

Rüyada araba anahtarı bulmak deyim yerindeyse kişinin kendi yağında kavrulacağına, güçten düşeceğine, insanları imana getirmek ve ibadete çağırmak için çalışacağına alamet eder.

Rüyada araba anahtar almak zarar edeceği işlere girmek zorunda kalacağına, yapılan bir hatanın telafi edileceğine, zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına, yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına işarettir.

Rüyada araba anahtar görmek işlerinin sürekli daha kötüye gideceğine, eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına, pek çok problemin peş peşe çözüleceğine, olayın dışında kalanların da üzülerek etkileneceğine yorulmaktadır.

Rüyada araba anahtarını görmek ruhuna hayrat yapılacağına, düzenli bir gelir elde edeceğine bu sayede birikim yaparak, mal sahibi olacağına, içebileceğine tabir olunur.

Rüyada araba anahtarını kaybetmek hayatının olumsuz yönde değişeceğine ve kişinin geçmişteki günlerini arayacağına, kişinin başarısızlığa düşeceğine, yoluna bir takım hayırsız ve kötü kişilerin çıkacağına, yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına, rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine delalet eder.

Rüyada araba anahtarı almak işlerin yoluna gireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, hafifleyeceğine, mutlu olacağına tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments