Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada annemi yatakta görmek

Rüyada annemi yatakta görmek

Rüyada annemi yatakta görmek şansının ve kısmetlerinin açılacağına, iyi mevkilere layık olduğunu göstererek hak ettiği terfiyi de en kısa zamanda alacağına, anne babayla tatsızlık yaşanacağına, maddi açıdan büyük zarar getirebilecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, telafisi olmayacak bir hata yapılabileceğine, başına musibetli ve melanetli olayların geleceğine, alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine, aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine işaret eder.

Rüyada annemi yatakta gördüyseniz:

  • İçinizden gelen aşırı masraf yapma tepkilerini kontrol altında tutamazsanız oldukça fazla masraf yapabilirsiniz.

Rüyada annemi yatakta görmek ticaret hayatını ilerleteceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda sona ereceğine, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına işarettir.

Rüyada annesini yatakta görmek kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına ve değerlendireceğine, sıkıntıların çözüm bulacağına, rahat bir nefes alınacağına ve kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine, iyi niyetlerinin karşılık göreceğine yorulur.

Rüyada anne babayı yatakta görmek kişinin eski aşkına geri döneceğine alamet ederken, alınacak bir kararla kişinin kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada anne ve babayı yatakta görmek ruhsal açıdan kendisinde güç bulan kişinin her işe gözü kara bir şekilde atlayacağına, üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine ve uzun zamandan beri içinde bulunulan huzurlu ortamın yokolacağına, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, gayrimenkul işine girileceğine ve uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada anneyi yatakta görmek hayatından nefret duygusunu atacağına, üzüntülerinin mutluluğa dönüşeceğine, işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve ne kadar emek verilirse o kadar da fazlasının kazanılacağına alamet eder.

Rüyada ölmüş anneyi yatakta görmek arzularına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, artık kötü günler yaşamayacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölen kişiyi yatakta görmek yıllar sonra rahat yüzü göreceğine ve sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, hane içindeki muhabbetin, dayanışmanın ve düzenin artacağına, geçim derdinin kalmayacağına ve uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada sünnet yatağı hazırlamak o kişiye zararının dokunacağına, yaptıkları işle ilgili bir yarışmaya katılacaklarına, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine ve rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına, iş yerinde istediği makama terfi edileceğine ve hayal ettiği şeylere kavuşacağına işaret etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments