Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada aileden kaçtığını görmek

Rüyada aileden kaçtığını görmek

Rüyada aileden kaçtığını görmek iş hayatında çok büyük darbeler alınacağına, çok sevineceği ve şaşıracağı bazı sürprizler ile karşılaşacağına, rahatsızlıklarla boğuşulacağına, sevilen bir kişiden sağlık sorunları ile ilgili kötü bir haber alınacağına, hayattan hiç zevk alamaz olacağına, verilen emeklerin boşa çıkmayacağına, bazı sorunlar ile karşılaşacağına, zor zamanların geride kalacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine alamet eder.

Rüyada aileden kaçtığını gördüyseniz:

  • Uzun zamandan beri haber alamadığınız bir eski sevgiliniz yeniden ortaya çıkabilir.

Rüyada aileden birinin kaçırıldığını görmek kendisini yıpratacağına buna karşılık isteklerini yerine getiremeyeceğine, sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, işlerin yoluna gireceğine, anlık çıkışların da kişiye dönüp dolaşıp zarar vereceğine delalettir.

Rüyada aileden kaçtığını görmek kaygılı bir ruh halinin sona ereceğine, eline geçen büyük kazançlar ile yeni işlere gireceğine, çok güzel bir mevkiye geleceğine, sorunlarının Allah’ın izni ile ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada başbakanın ailesini görmek dertlerin günden güne artacağına, iş hayatında sorun yaşanacağına, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine, kaçırmış olduğu fırsatlara üzülse de, daima önüne bakacağına ve bu süreçte olumsuz düşüncelere, karamsarlığa izin vermeden hareket edeceğine, daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine inanılır.

Rüyada eski sevgili ve ailesini görmek büyük üzüntüler yaşanacak olan önümüzdeki günlerde herkesin şaşıracağı bir haber alacağına, büyük fırsatlar elde edeceğine, kardeşleri ile girdiği bir işte yalnız başına bırakılacağına alamet eder.

Rüyada sevdiği erkeğin ailesini görmek parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına, yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına, az bir sermayeyle yeni atılımlar yapacağına, bu işten beklentisinin çok üstünde kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada aile yemek mutlulukların yarım kalacağına, heveslerin söneceğine, hayır getirecek ve birçok soruna çözüm olacak bir kişi ile ortaklık kurulacağına, uzun bir zamandan beri üzerinde çalışılan projenin hayata geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada aile hekimini görmek rüyayı gören kişinin, neşesinin, ağız tadının, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine, tartışmalardan ve kavgalardan uzak durup daha insancıl, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına yorulur.

Rüyada çingene ailesi görmek yakın zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, kurulu düzeninin sürüp gideceğine, moralinin genel olarak yerinde olacağına, iş dünyasında iyi bir yere gelineceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments