Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yüzünü pürüzsüz görmek

Rüyada yüzünü pürüzsüz görmek

Rüyada yüzünü pürüzsüz görmek şanssızlığının ortadan kalkacağına, kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine, farklı şekillerde gelir elde edeceğine ve zenginliği bulacağına, dualarının kabul olacağına, diğer aile bireylerinin de işe katılacağına, fayda getirmeyecek kimselerle muhatap olunacağına, hevesinin kursağında kalacağına, karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine, yaşanan eksikliklerin giderileceğine ve çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına, mutlu günler yaşanacağına yorulur.

Rüyada yüzünü pürüzsüz gördüyseniz:

  • Hoşunuza gitmese bile istikrarlı bir devre geçirmek istiyorsanız gelişmelere dikkat etmeniz gerekiyor.

Rüyada pürüzsüz yüz görmek büyük kazançlar elde edeceğine, uğradığı zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine ve çok daha iyi bir iş için destek alacağına, parasal sıkıntılarının sona ereceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha da iyi olacağına yorulur.

Rüyada yüzünü pürüzsüz görmek bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına, yaşanan tüm sorunların sona ereceğine, büyük bir rahatlama yaşayacağına yorulur.

Rüyada pürüzsüz cilt görmek can sıkıntısının geçeceğine, atılacak adımlar ve ortaya konulacak projeler sayesinde çok büyük kazanç elde edileceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, beklentilerin boşa çıkmayacağına, para ve burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bebeğin yüzünü görmek inancının zayıflayacağına, büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşayacağı bir döneme gireceğine, elinin hiçbir zaman darda kalmayacağına rivayet eder.

Rüyada birinin yüzünün şiştiğini görmek tecrübelerini aktaracağına, bunun da işindeki verimliliğine olumlu şekilde yansıyarak ona büyük avantajlar ve fırsatlar getireceğine, çok büyük ve çok hayırlı işlere imza atacağına delalet etmektedir.

Rüyada suda yüzerek kaçmak kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına bazı uğursuzluklarla uğraşmak zorunda kalacağına, olumsuz gelişmelerle karşılaşacağına, hayal kırıklığına düşeceğine, aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına, evine huzur ve bereketin geleceğine delalettir.

Rüyada birinin yüzünün yanık olduğunu görmek aile bireyleri arasında istenmeyen tartışmalar ve sorunlar çıkacağına, daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine, iş konusunda çok büyük hatalar yapılacağına, uzun bir süre boyunca tartışmalar yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada adam yüzü görmek sevdiği kişilerden ötürü zor günler geçireceğine, aile hayatı ile ilgili çok hayırlı ve güzel bir adım atılacağına, büyük üzüntü verecek bir haber alınacağına ancak daha sonra aile büyüklerinden birinin ya da anne babanın vereceği destek sayesinde her şeyin düzeleceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments