Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yüzünde kırmızı lekeler görmek

Rüyada yüzünde kırmızı lekeler görmek

Rüyada yüzünde kırmızı lekeler görmek hayatının düzene gireceğine, çekilen yükün hafifleyeceğine, himayesinde çok sayıda kişinin çalışacağına, çok büyük ve çok hayırlı işlere imza atacağına, büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine, niyetlendiği işlere gireceğine, hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, iyi şeyler yaşayacağına, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine, aile bireyleri arasındaki birlik ve beraberliğin artacağına, parasal olarak genişliğe çıkılacağına, girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada yüzünde kırmızı lekeler gördüyseniz:

  • Karşıt görüşlere açık olmamak veya kabalaşmak yararlı sonuçlar doğurmayabilir.

Rüyada yüzünde kırmızı leke görmek resmi bir kurumdan gelecek bir para cezası ile sıkıntıya düşüleceğine ve istenmeyen bir kişinin misafir olarak haneye geleceğine ve çok üzüntü duyulacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, bu sayede özgüveninde artış yaşanacağına, kırılacağına, ağlayacağına ve dertleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada yüzünde kırmızı lekeler görmek uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, eski enerjisini bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüzü lekeli bebek görmek aynı anda pek çok duyguyu yaşayacağına ve kavram kargaşasına düşeceğine, gözünü en yukarılara dikeceğine, kısmetlerinin ayağına kadar geleceğine işarettir.

Rüyada yüzünü lekeli görmek aksiliklerle dolu bir işe gireceğine, yaptığı çalışmalarda yaşayacağı bir sorunla birlikte işlerinin kapanacağına, mutluluğunu da kendi sevinci ve mutluluğu bileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde Allah’ın izni ile kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada yüzünde beyaz lekeler görmek özle ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine, kişiye kalacak miras sayesinde tüm düşlerin gerçek olacağına, kazancının hayal edemeyeceği kadar artacağına alamet etmektedir.

Rüyada yüzünün lekeli olduğunu görmek geçiminin rahat ve kolay olacağına, sahip olduklarının kıymetini elindeyken bilmeyeceğine, evlendiği hayırlı kısmet ile yakın zaman içinde aralarının açılacağına ve sabırlı bir şekilde yaptığı zor bir işte zarar edeceğine delalet eder.

Rüyada başkasının yüzünde leke görmek sıkıntılarından kurtulacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, sevdikleriyle arasının açılacağına, keyfinin ve moralinin bozulacağına ve zor günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yüzünde doğum lekesi görmek yıpranacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede yakın bir zamanda kurtulacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına yorulmaktadır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments