Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yürüyemeyen kişiyi yürürken görmek

Rüyada yürüyemeyen kişiyi yürürken görmek

Rüyada yürüyemeyen kişiyi yürürken görmek eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına ve iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine, iş arkadaşlarından biri ile ağız dalaşına girileceğine ve bazı istenmeyen olayların yaşanacağına, kimseyle konuşmayacağına, çok büyük sorunlar yaşanacağına, çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine, yeteneklerini çok daha göze çarpacak şekilde ortaya koyma fırsatı bulacağına, yapılan işte çok iyi bir kişi ile tanışılacağına, bu kişi ile yeni işlerin peşinde koşulacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine, bazen en yakınındaki kişiden bile şüphe duymasına sebep olacağına, bu yüzden insanlarla arasına sürekli mesafe koyacağına ve kötü duruma düşebileceğini bile bile yalnız kalmayı tercih edeceğine delalettir.

Rüyada yürüyemeyen kişiyi yürürken gördüyseniz:

  • Akşama doğru alacağınız önemli bir haber üzerine yolculuğa çıkmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada bir kişinin tutuklandığını görmek alınan yardımların pek yarar sağlamayacağına, kısa bir süre sonra depresyona girileceğine, işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, tepkilerini ve düşüncelerini kontrol altına aldığı için ilişkilerinde de daha pozitifi bir tavır takınacağına alamet eder.

Rüyada bir kişiyi ölümden kurtarmak büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, elindeki herşeyi kaybedeceğine, büyük sorunlar yaşayacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi zarar edeceğine, üzerinde çok büyük baskı bulunmasından ötürü küçük bir rahatsızlık yaşayacağına delalettir.

Rüyada bir çok kişiyi öldürmek iyi geçiminin biteceğine, insanlarla arasının açılacağına, iş konusunda da beklentilerin gerçekleşmeyeceğine, çeşitli problemler ile uğraşmak zorunda kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir kişinin idrar yaptığını görmek müşteri portföyünün artacağına bunun da kendisine hem zenginlik hem de özgüven getireceğine, haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölen kişinin yanına gitmek eskileri yâd edeceğine, tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine, sevinçli ve mutlu haberler alacağına delalet eder.

Rüyada bir kişinin elini tutmak hayırlı insanlar ile tanışılacağına, kişinin bundan sonra çok daha farklı bir yaşam süreceğine, kendini her konuda geliştireceğine ve hayatında kendisi için dönüm noktası sayılacak kararlar alacağına, emeklerinin, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin seni öldürdüğünü görmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, giyim kuşamına ve dış görünüşüne daha fazla önem vereceğine, yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu durumları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine inanılır.

Rüyada ölmüş kişinin mezarını kazmak çok büyük zorluklar çekeceğine, işlerinde çok sıkıntı yaşayacağına, uzun zamandan beri askıda kalan bir işinin yardımsever, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine, sürekli sorunlar ile meşgul olacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments